איש העסקים החרדי מגיב לשף המפורסם: "הכל שטויות ושקרים"

20:17

לאחר שלפני כמה שבועות טען השף המפורסם ושופט הריאליטי יונתן רושפלד, כי איש עסקים חרדי עקץ אותו וחייב לו הרבה כסף, הוא מגיב לראשונה לטענות וטוען "הכל שטויות ושקרים".

לפני כמה שבועות סערה וגעשה התקשורת החרדית לאחר ראיון בוטה במיוחד שהעניק רושפלד ל'ידיעות אחרונות' בו טען כי הוא מממן את החרדים שלא עובדים. בראיון שקיים לאחר מכן לכתב אתר 'בחדרי חרדים' טען כי ''האדם היחידי שגנב אותי בחיים הוא חרדי, שהטיס אותי יחד עם כל הצוות שלי למלון בחו"ל. יש לי הרבה מאד טינה נגדו. מעולם חילוני לא גנב אותי". 

רושפלד ופרידמן בימים טובים יותר (צילום באדיבות המצלם)

רושפלד ופרידמן בימים טובים יותר (צילום באדיבות המצלם)

רושפלד, התכוון לאיש העסקים החרדי משה פרידמן שכפי שדווח כאן בפיצ'יפקעס לפני כשנתיים, רושפלד ופרידמן סגרו על חופשה מיוחדת לאנשי עסקים בפסח ביוון, בו יבשל רושפלד והצוות שלו את האוכל, אולם למעשה העסקה לא יצא לפועל.

בשיחה שערכה עימו השבוע העיתונאית ליאורה גולדברג שטרן מ'מעריב' התייחס פרידמן לראשונה לטענות וטען כי "״לצערי, נפלנו עם מלון שחיפש לא לעמוד בהתחייבויות. למשל, כשהקונטיינרים עם המזון הגיעו לשערי המלון שבוע לפני הגעת האורחים ואחרי שהודענו להם כמה פעמים על כך – הם לא נתנו לנו לפרוק את הסחורה, אלא רק ביום בו האורחים מגיעים, משימה בלתי אפשרית, כי צריך לבשל שבוע מראש. לא נותרה לנו ברירה אלא לבטל, לצמצם נזקים ולשלם לאורחים בחזרה".

מנגד, רושפלד הכחיש את דברי פרידמן ואמר לליאורה כי “לא היו שום בעיות. האיש רימה אותי, הוא נוכל ושפל. מעולם לא רימו אותי, והוא הצליח". על זה הגיב פרידמן: "שילמתי לו הרבה, והוא לא עשה כלום – הכל שטויות ושקרים".

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*