איש העסקים שנפצע במעצר בכירי 'הפלס': "העיתון ימשיך לצאת"

12:19

המעצר הלילי של בכירי עיתון 'הפלס' שפורסם לראשונה בפיצ'יפקעס, ממשיך להסעיר את המגזר החרדי, ובכירי הנהגת 'הפלג הירושלמי' המזוהה עם העיתון, עלו להתקפה והופיעו בכלי התקשורת.

איש העסקים החרדי מנחם כרמל מרשת 'בר כל' המזוהה עם 'הפלג הירושלמי' ומי שנפצע בעצמו במהלך עימותים לפנות בוקר במסגרת גל המעצרים של בכירי העיתון, התראיין הבוקר לנועם זיגמן ברדיו 'קול ברמה' וסיפר על הדרמה הגדולה.

"בשעה 4:00 לפנות בוקר, אני שומע המולה ברחו. ואני רואה שוטרים בבניין שלי שפונים לביתה של אישה בודדת המתגוררת בבניין. ביקשתי הסבר מהשוטרים כשלפתע מגיע מפקד יס״מ וחובט בי: נפצעתי באף, בגב ובראש ואני מתכוון להתלונן עליו במח״ש", סיפר כרמל.
כרמל, הלילה

כרמל, הלילה

"המשטרה, ראשי המשק או מישהו במשרד הבטחון החליט שצריך להלך אימים על הפלג. אנחנו לא פלג, אנחנו רוב הציבור. אילו היו בחירות כעת היינו מנצחים את המפלגות שבעבר היו אחיות שלנו. עיתון 'הפלס' יצא מחר בבוקר כרגיל ולעולם ועד כי את קול האמת אי אפשר להשתיק", אמר כרמל.
דובר המשטרה למגזר החרדי שבתאי גרברצ'יק הגיב במשדר ואמר: "היועמ״ש מלווה את חקירת המשטרה משום שמדובר במעצר של עיתונאים. מטבעה של חקירה שהופכת לגלויה יעלו שמות של חשודים נוספים  ויתכנו עוד מעצרים".
האזינו לראיון המלא עם כרמל (באדיבות רדיו 'קול ברמה'):

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*