'בחדרי חרדים' פסל קמפיין לגיוס חרדים: "מתנגדים לניסיון לחלן אותנו"

8:51

צעד חסר תקדים: האתר החרדי הגדול 'בחדרי חרדים' פסל בימים האחרונים קמפיין ענק לעידוד גיוס חרדים לצה"ל מטעם משרד הביטחון.

במאמר מיוחד שמפרסם הבוקר (ה) העורך הראשי של 'בחדרי חרדים' מני גירא שוורץ הוא מסביר כי "אנחנו מתנגדים לניסיונות למשוך אותנו, החרדים – לחיי חילוניות".

"כשקיבלנו לידינו את הקמפיין המוצע של צה"ל, לקראת הקמת גדוד חרדי חדש ו… קרבי בצנחנים, הבנו שקמפיין כזה לא יכול לעלות באתר חרדי המייצג את הציבור החרדי בארץ", כותב גירא שוורץ.

(צילום מסך)

(צילום מסך)

"ולא. לא שלא עלו בעבר קמפיינים של משרד הביטחון ב"בחדרי חרדים", וגולשינו היקרים יודעים זאת היטב. לא, אנחנו לא מתנגדים לשירות צבאי, עבור אלה שאינם יושבים ולומדים תורה. שירות בצה"ל עדיף על בטלה ושעמום", הוא מסביר.

גירא שוורץ ממשיך: "אבל אנחנו מתנגדים לניסיון לחנך אותנו, החרדים. אנחנו מתנגדים לניסיונות לחלן אותנו, החרדים. אנחנו מתנגדים לניסיונות למשוך אותנו, החרדים – לחיי חילוניות".

"בקמפיין הפעם, העזו בצבא ללכת רחוק. רחוק מידי. תמונות החיילים הקרביים, הכיתובים כי אפשר להישאר חרדי יחד עם קרבי, עברו את קו הנעל האדומה, שלנו כחרדים".

"נאלצנו לוותר על סכום גדול. אולי גם ימצא ה'חרדי' שלא יעמוד בפיתוי, ואצלו את הקמפיין הזה תוכלו לראות. אבל אצלנו, העקרונות חשובים, גם מכסף גדול. ראינו ופסלנו", כותב גירא שוורץ במאמר המערכת.

אודות המחבר

עוד בכותרות

1 תגובות

  1. מסעוד יברוב

    יפה מאוד!

    אבל מעט מידי, צריך לסגור את אתר כיכר השבב!

    Reply

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*