בכיר בפייסבוק ישראל פרסם את פרטיו האישיים של הרב עמאר

9:09

לאחר שפייסבוק הסירה פוסט החושף את הפרטים האישיים שלה עובדיה, מסתבר שדווקא אחד מבכירי החברה בישראל חשף פרטים אישיים של הרב שלמה עמאר, הרב הראשי של ירושלים, כך חושף היום אתר הברנז'ה הפופולרי 'אייס'.

עפ"י הדיווח באתר 'אייס' אלעד ברינדט שביט, המשמש כסמנכ"ל לקוחות במטה הישראלי פרסם לפני קצת יותר מחודש פוסט שלכאורה עובר על חוקי המדיניות הברורים של פייסבוק. ברינדט שביט פרסם ב-17 בנובמבר פוסט ובו פרטיהם האישיים של הרב הראשי הספרדי של ירושלים, הרב שלמה עמאר ועוזרו האישי הרב שאבו. בפוסט מופיעים מספר הטלפון הנייד של עוזרו של הרב, המספר בלשכת הרב, כתובת המייל ומספר הפקס.

15068314_10154479006865783_5934538961072510481_o

ברינדט שביט. (צילום: פייסבוק)

את הפוסט העלה ברינדט שביט בתגובה לדברי הרב על קהילת הלהט"ב: "יאללה, שוב צריך להילחם. לא נורא. הבוקר התקשרתי ללשכת הרב עמאר לקבוע פגישה עם הרב, בעקבות הדברים שאמר. הפנו אותי לעוזר האישי שלו, שהסביר שהרב רק אמר את מה שהתורה מצווה. זה כמובן לא מקובל. ממליץ להתקשר ללשכת הרב ולקבוע פגישות ככל שאפשר על מנת שהרב יכיר את הקהילה מקרוב וימנע להבא מאמירות שכאלה. הם עונים והם נחמדים. הנה המספרים…".

יש שיאמרו שהפוסט של ברינדט שביט מפנה את הציבור לפרטיו האישיים של דמות ציבורית, וחושף פרטים גלויים שכל אדם יכול להגיע אליהם באופן עצמאי. עם זאת, גם פרטיו של עוזרו האישי של הרב מופיעים בפוסט ויתרה מכך, ברינדט שביט גם מעודד את הציבור הרחב "להתקשר לרב ולקבוע פגישות ככל האפשר.." במה שעשוי להתפרש כניסיון לעודד סוג של "התקפה טלפונית" כנגד הרב ועוזרו, מציינים באתר 'אייס'.

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*