בעקבות פיצ'יפקעס: בני אלבז מגיב לראשונה על חקירת עוקץ הנדל"ן

13:07

לפני כמה חודשים נחשף בפיצ'יפקעס כי שמו של זמר הבית לשעבר של ש"ס ואחד מכוכבי המוזיקה המזרחית בני אלבז עלה בחקירת אשת הנדל"ן מיכל קליינמן-זעירא החשודה בעוקץ ענק.

לפי החשד, קליינמן התחזתה כבעלת נכסים שאינם שלה, ולפעמים מכרה אותם נכסים מספר פעמים, העתיקה פורמטים מחוזים של עורכי דין, זייפה את חתימותיהם והציגה אותם כנאמנים לעסקאות, כולל עורך דין שלפי החשד נסחט על ידי שלוחיה. אלבז, המחזיק בקשר קרוב עם קליינמן, חשוד כמי שתיווך בינה לבין כמה מהלקוחות שהונה.

אלבז (צילום: פייסבוק)

אלבז (צילום: פייסבוק)

בשיחה עם כתבת 'מעריב' ליאורה גולדברג שטרן מגיב אלבז לראשונה לחשיפת פיצ'יפקעס כי ""אני אגיד את זה חד וחלק, הקשר שלי איתה הוא כמו כל קשר שהיה לי עם אנשים שרצו ממני מוזיקה. הבן שלה רצה להיות זמר ומוזיקאי, הכרנו במסלול הזה. הכרתי אותה במשך ארבעה חודשים, עשיתי שני שירים לבן שלה באולפן, ובאמת מדובר בילד מאוד נחמד ומתוק, וגם היא בתור בן אדם ממש מקסימה".

עוד אמר אלבז לגולדברג שטרן כי "עמדנו לחתום על חוזה ובסוף זה לא יצא בגלל כל מה שקרה לה. אם לא הייתי מפורסם, זה לא היה כתוב בשום מקום. אנשים מחפשים להשחיר אותי. אני בחו"ל בגלל פרנסתי".

בשיחה עימה הוא גם התייחס ליחסיו הרעועים עם מי שהיה פעם חברו הטוב והדמות הנערצת בחייו, אריה דרעי. ""אני מאחל לו רק שיצליח, מעבר לזה לא – "אם הוא היה רוצה, לא הייתי בארצות הברית", עוד הוא הוסיף כי "הוא לא אכזב אותי, אני מאוכזב מעצמי שאני נוטה להאמין ולהאמין".

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*