בצל חקירת דרעי: פעילי ש"ס משיקים אתר חדשותי • פרסום ראשון

12:53

לאחר עמל של חודשים ארוכים אתר ש"ס צפוי לעלות לאוויר, הפיילוט של האתר יחל לרוץ מספר שבועות לאחר החג.

האתר ירכז את פעילות תנועת ש"ס ונציגיה הן במישור הארצי והן במוניציפלי, ויותאם בעיקר לתקופת הבחירות.

באתר יוכלו להתנדב למפלגה או להירשם לקבל חומר מפלגתי ובין היתר באתר יובאו: חדשות המפלגה. דברי רבני המפלגה. אירועי המפלגה. מידע מפורט על עולם התורה הספרדי..

מקים האתר ומי שינהל אותו הוא בני נקי, מי שמנהל כיום את קו המידע של ש"ס (קו תוכן של פעילי מפלגת ש"ס קו שלמעשה הוקם לפני הבחירות וגורף האזנות גבוהות).

האתר הקיים (צילום מסך)

האתר הקיים (צילום מסך)

נקי, אומר בשיחה עם פיצ'יפקעס כי "מטרתו היא לשלב את קו המידע עם האתר בכדי לתת מענה לרבבות מתומכי תנועת שס על פי דרכם של מועצת חכמי התורה ובראשם נשיא המועצת הגר"ש כהן".

בחודשים האחרונים עלה אתר חדש בשם 'שסניק' המספק מידע חדשותי בכל הנוגע למפלגת ש"ס אך מי שעומדים מאחורי האתר הם כלל וכלל לא פעילי ש"ס אלא להיפך מנהלי האתר כיום הם ידידיה חסון ואיציק דוידוביץ הנמנים על פעילי מפלגת יחד של אלי ישי ויהדות התורה.

נקי, מי שמקים בימים אלו את האתר החדשותי של ש"ס מסביר לפיצ'יפקעס כי "הקמנו את האתר מכיון שלא יכול להיות מצב שמי שניסה לפלג את הציבור הספרדי בבחירות האחרונות ינהל אתר לתנועה הקדושה בגלל כסף ואינטרסים צרים", כשהוא מתייחס לאתר 'שסניק'.

דרעי. (צילום: יעקב כהן)

דרעי. (צילום: יעקב כהן)

במפלגה, בוחרים להכחיש כל קשר בינם לבין האתר החדש שמקים נקי אך לפיצ'יפקעס נודע כי מאחורי הקלעים מקבל נקי תמיכה מבכירים במפלגה שמבינים כי אתר כזה, יסייע לאינטרסים הפוליטיים של המפלגה החרדית ולטענת אחד מהגורמים המעורים באתר, מנהלי המפלגה, צפויים לתמוך רשמית באתר, בעתיד הקרוב.

יצוין, כי בש"ס שוקדים בימים אלו גם על הקמת עיתון יומי לתנועה ולשנות את כל מערך העיתון הקיים (יום ליום) עם שם חדש ותכנים רבים אחרים ותפוצה גדולה ועל כך כבר רמז דרעי בפורומים שונים.

אודות המחבר

עוד בכותרות

3 תגובות

 1. שימי

  אתר שסניק זבל של אתר חוץ מחדשות על שס לא מביאים משהו מיוחד.. מקווה שהאתר החדש יביא חדשות על הציבור הספרדי ויטפל בעוול שהאשכנזים עושים לו..

  Reply
 2. מוחמד דבדה בן יעיש

  העבריין והציפלון אחמד נקי וחבריו ההומלסים מאזור שכונת בית ישראל כגון מוחמד דבדה קיבלו כסף ממנהלי דעשס להפריע ולהשתולל במלון רמדה בעת הקמת מפלגת יחד וכן קבלו כספים ע"מ שיגיעו לעוד מקומות ויפריעו וכו' וכן והשחיתו רכוש השייך למפלגת יחד, ואיימו ברצח על הרב אליהו ישי

  עד שהמשטרה נאלצה כזכור להוציא להם צו הרחקה מאלי ישי.
  עדיין המשטרה לא הביאה אותם לדין על השחתת רכוש איומים ברצח ועוד פעולות טרור רבו שעשו זאת בגלל שפעילי תנועת יחד האצילים לא התלוננו נגדם במשטרה.

  הם עבדו בבחירות במטה דעשס והיו אחראיים לחלק נרחב מפעולות טרור נרחבות שכללו הוצאת דיבה עם השמצות מכוערות בפישקוילים שהופצו ברחבי ירושלים בעיקר נגד ציבורים שלמים ונגד ת"ח.
  ע"פ ההלכה הם מנודים לשמיים ולארץ, וכך יש לנהוג בהם.
  מקומם של העבריינים המושחתים הוא בבית סהר.

  Reply
  1. רחמים נקי

   תודה על הדברים, לא ידעתי שבנימין יהושוע מתנהג כך

   Reply

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*