האודישן למגישי התוכנית החדשה – התקיימה בשידור חי • חשיפה

9:22

מאזיני רדיו 'קול חי' התפלאו לשמוע באמצע שידור תוכנית המהדורה המרכזית בערב כי מגיש התוכנית אבי מימרן, "נעלם" מהשידור לכמה דקות והמרואיינים השתלטו על השידור לקחו את המושכות לידיהם.

אמש (ב) בשיא התוכנית הפופולרית והמואזנת ביותר ברדיו החרדי המוביל, באמצע ראיון עם הפרשנים החרדים שמעון ברייטקופף מ'משפחה' והעסקן יוסי שווינגר, נעלם המגיש אבי מימרן מהשידור ושווינגר הגיש לכמה דקות את התוכנית, הודרה לעורכת ולמפיקה וקרא לצאת לפרסומות לא לפני שהוא עוקץ את המתחרים רדיו 'קול ברמה' על אחוזי ההאזנה בחג הפורים.

שווינגר באולפני קול חי (צילום: קול חי)

שווינגר באולפני קול חי (צילום: קול חי)

לפיצ'יפקעס נודע כי השניים, ברייטקופף ושווינגר מועמדים להגשת תוכנית אקטואלית חדשה ברדיו אשר אמורה לעלות בזמן הקרוב לאוויר ו'היעלמות' של מימרן הייתה מכוונת ומתוכננת מראש – כדי להעמיד את השניים לניסיון ולאודישן בהגשת תוכנית אקטואלית לקראת התוכנית החדשה שאולי יהיה בהגשתם.

לשווינגר וברייטקופף, פרשנים קבועים בתוכנית המהדורה המרכזית ברדיו קול חי, ניסיון רב בהגשה רדיופונית ומגישים מידי פעם תוכניות אקטואליות רחבות ברדיו, כך שהיה זה רק ענין של זמן עד שיגישו בעצמם תוכנית קבועה.

לא ברור עם השניים עברו את ה'מבחן' ובקרוב נראה אותם מככבים בהגשת תוכנית אקטואלית חדשה ברדיו 'קול חי' או שברגע האחרון יבחרו מגישים אחרים. כך או כך, פיצ'יפקעס סבור כי מדובר בליהוק מושלם ואם אכן השניים יבחרו להגיש תוכנית חדשה, לפיצ'יפקעס יהיו מלא אייטמים. לתשומת לב הקורא אבי רוזן.

האזינו ל'אודישן' המלא:

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*