הבלוגר נתן אפשטיין קורא לאורי אורבך: "תדגיש שאתה תוקף את העיתונאים החרדים ולא את הציבור" • טור אישי

13:52

מזה זמן רב שהעיתונים החרדים נופלים אט אט (חוץ ממשפחה שעדיין מייצרים מגזין איכותי, אין עוררין) לעומתם צצים אתרים חרדיים כל אחד עם הטוויסט שלו, אחד עוקצני השני מתלהם והשלישי נותן חופש במה לכולם. 

לכולם יש כניסות מרשימות יחסית, הם מכירים את הציבור והשפה שלהם, וזה מדהים, אני לא מכיר את הכניסות לכל אתר ואתר חרדי אבל אני יודע שיש באז תמידי סביב כל האתרים החרדים. הם יודעים "לייצר" כותרות "נייעס" הם יודעים מה זה שיווק צעקני.

ממי למדו זאת? מהשמאל שהפנים שכדי לקבל צפיות אתה חייב לכתוב דברים שהם הזויים לפעמים ולאזן את זה לפעמים עם ידיעות אמיתיות או ערוכות למחצה.

עיתונות היא לא דבר אוביקטיבי, זה מאוד סוביקטיבי, מי שיגיד לכם אחרת הוא שקרן, ממש כך , לכל עיתונאי יש עורך ולכל עיתונאי יש אג'נדה משלו, גם לעורך יש אג'נדה, כולם מערבבים את דעתם.

נתן  אפשטיין פיצ'יפקעס

אין עיתונות אובייקטיבית. כותב השורות

אתם חושבים שיש כסף בעיתונות? לא ולא. העיתונות נמצאת במקום האחרון ברשימת העבודה המכניסה בישראל. זו עבודה אידאולוגית נטו, חייבים לתת שאפו ענק לאתרים החרדים, הם יעשו המון עבור כותרות (זה בסדר או לא? אתם תחליטו.)

אז מישהו הפיץ שמועה על השר אורי אורבך (לא .. לא יאיר אורבך הקומיקאי)  שאצה רצה לה בכל הרשת ועשה דווקה יח"צ נהדר לח"כ וגם לאתרים… ווין ווין , לא יודע מי הוציא את הידיעה ראשון אבל זה עזר לכולם חוץ מלציבור החרדי שעומד בתווך וחוטף מכות מילוליות כאילו כל הציבור עשה זאת , אז לא … זה לא "הציבור" החרדי שיצר את הכותרת , מי שעשה את זה היה צריך לייצר רעש לאתר שלו וזה מקובל כי עכשיו הוא פתח לכם פתח לעולם ענק של הציבור החרדי , תחשבו על זה טוב טוב כשתשנו את היחס כלפיי האוכלוסיה לטובה או לרעה בגלל האתרים…

קיץ קר לשר אורי אורבך הנפלא. הייתי אומר לו לכוון ולהדגיש שהוא תוקף את העיתונאים ולא את הציבור, (גילוי נאות, אני לא שונא את הציבור החרדי .)

הכותב הינו בלוגר ואיש תקשורת דת"ל

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*