הברנז'ה לועגת לישי: "מסע התרמה לכיסוי החובות" • מבזק ציוצים

7:32

אתמול (ב) יצא ח"כ לשעבר אלי ישי יו"ר יחד, לראיונות ראשונים ליאיר שרקי בערוץ 2 וליקי אדמקר בוואלה, לאחר ההפסד הגדול בבחירות האחרונות לכנסת, בהן מפלגתו של ישי לא עברה את אחוז החסימה ולא נכנסה לכנסת.

בראיון התאוששות שהעניק לשרקי בערוץ 2 טען ישי כי "אני פה, לא ברחתי, אני מתכוון לשלם ולהגיע להסדר עם הנושים והפעילים, זה מדיר שינה מעיני, אני לא רגיל להיות חייב שקל לאדם" אמר ישי בפתח הראיון כשהתייחס לחובות שנשארו לו ממערכת הבחירות.

ציניות

ציניות

AotFf745DQhv8Rv40db5gLI80jQwMZuP14-E-aoxrW5K

שקוף

כשנשאל איפה טעה במערכת הבחירות, אמר ישי כי הטעות שלו הייתה שלא תקף יותר את יו"ר ש"ס השר אריה דרעי מספיק: "אין ספק שהייתי מדי עדין, אני לא אשחית את המידות שלי, יש לי סולם ערכים, אני אשאר מוסרי, הייתי מדי עדין ובפעם הבאה זה לא יהיה כך".

כוכבי הטוויטר החרדים פחות התחברו לדברים, ובציוצים מציוצים שונים לעגו לישי על הראיון. כמו למשל, העיתונאי בני רבינוביץ שציטט את דברי ישי על דרעי: "הוא היה מעדיף שיוציאו לו עין על מנת שיוציאו לאלי ישי שתי עיניים", וכתב: "עכשיו מובן למה הוא לא רואה את כל האנשים שהוא חייב להם כסף".

הישגים

הישגים

ליקוקים

ליקוקים

בתגובה לדברים, כתב הזמר ישי לפידות וכוכב טוויטר לא קטן לרבינוביץ: "בני יקירי, מה השגנו בציוץ הזה שלך? מילא הייתה הברקה משעשעת או יציאה גדולה. יותר משלימדה על ישי, לימדה על ״אוהביו״ חבל". בהמשך, כתב רבינוביץ כי "ישי הוא זה שעושה שימוש בציניות וברוע לב כדי להשיג תרומות ורחמים. זו צביעות ורשעות".

גם העיתונאי שמעון ברייטקופף הצטרף ללהקת המלעיזים וצייץ: "השקוף האמיתי של ש"ס, אלי ישי, יוצא הערב לסבב ראיונות ראשון מאז הבחירות. על הפרק: מסע התרמה לכיסוי חובות המפלגה. המתרימים: שרקי ואדמקר".

התראיין לערוץ 2 וואלה. ישי (צילום: בחדרי חרדים)

התראיין לערוץ 2 וואלה. ישי (צילום: בחדרי חרדים)

היה גם מי שבחר להאשים את המראיין, יאיר שרקי בחוסר אובייקטיבות, והוא מגיש תוכנית הבוקר ברדיו 'קול חי' שכתב: "אין צורך ללקק גלידה היום עשית זאת מקודם כבר בטלוויזיה. אה בעצם הראיון שלך (יאיר שרקי -י"ק) היה מאוד נוקב ולא מתפשר", עקץ חכם את שרקי.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*