הטאלנט החרדי של 'רשת' יוצא להגנתה: "לא מסיתים נגד המגזר"

12:57

איש הרדיו החרדי ומגיש התוכנית השבועית 'טוקר בשישי' של זכיינית 'רשת' בערוץ 2, יוצא להגנת הזכיינית לאחר הסערה התקשורתית נגדה בימים האחרונים בגין טענות על סרטון מבוים שנועד להסית נגד המגזר החרדי.

כזכור, ביום חמישי האחרון פרסם הכתב גיא הוכמן באתר 'רשת' תיעוד בו נראה כביכול חרדים תוקפים אותו בבני ברק בשעה שצועד עם דגל ישראל אך האתר 'כל הזמן' חשף כי הסרטון מבוים, וה'תוקף' התבקש לעשות זאת לצורכי רייטינג.

לפני שעה קלה מפרסם הטאלנט החרדי של 'רשת', מנחם טוקר פוסט בדף הפייסבוק שלו ובו הוא יוצא להגנת הזכיינית. "אל תפלו ברשת! לא הוסמכתי, לא ביקשו ממני ואינני מייצג איש מלבד את עצמי אבל אני חש חובה וזכות לכתוב את הדברים", פותח טוקר.

(צילום מסך)

(צילום מסך)

"כמעט 6 שנים (כ-230 תכניות) שאני מגיש תכנית אירוח דתית בת שעה, שבועית, בזכיינית ערוץ 2 המותקפת-רשת. אשמח לשתף אתכם במספר עובדות. זאת התכנית היחידה בעלת אופי חרדי-דתי בערוץ 2. זו גם התכנית היחידה שמעולם לא ירדה בעת חילופי עונות ולא בחילופי ימים בין הזכייניות", הוא מספר.

טוקר מצהיר כי: "מעולם לא התערבו לי בתוכן. מעולם לא העירו לי על אייטמים בשל השתייכותי המגזרית". "להיפך", כותב טוקר, "הכבוד שההנהלה והעובדים רוחשים לדת ולמסורת ראויים לציון ולהעתקה בכל בית ספר חילוני. הרגישות שלהם לחגים, להקפדה על הגשת מוצרים כשרים לאורחים, הבנה לשיבושים הנגרמים בשל אירוע חרדי ועוד אינספור דוגמאות שאוכל לנפק, הן אות ומופת להתנהלות מכבדת שלא פוגשים בכל מקום".

"בכל השקה, מסיבה, צילום פרומו, הרמת כוסית תמיד מבקשים ממני להגיע ולייצג. כנראה שהכבוד הזה איננו תוצאה של נתוני הרייטינג 'העצומים' שלי – אלא כיבוד המגזר החרדי ואהבת הזולת נטו. מי שמכיר את מנכ"ל רשת. ( ואת שאר הקודקודים בחברה), יודע שמדובר באדם בעל מידות נדירות של טוב-לב, הכלה של האחר וכן, גם של המגזר ממנו באתי", ממשיך טוקר.

"אז הנה, יבוא עכשיו הגולשים שיגיבו: טוקר הלקקן מנצל את ההזדמנות להחניף, אז זהו שלא. אני איש רדיו עשרים שנה, מעולם לא התיימרתי להיות איש טלוויזיה כך שאינני זקוק לרשת. אני מגיש את התכנית מתוך הנאה ומתוך תחושת שליחות של גישור בין קהלים ומגזרים שונים בחברה".

טוקר מוסיף כי "אם דני רופ טעה בתחזית מזג האוויר והשלג התעכב ביומיים, אי אפשר לזעום על מגיש המהדורה שנתן לו במה. כך עובד ששגה וחטא בבוטות למרות הכל הוא מייצג קודם כל את עצמו. אני עד שאין ברשת, ולו קמצוץ של רצון לפגוע או להסית כנגד המגזר אלא להיפך".

"בואו נרבה אהבה בינינו ונזכור שדרך ארץ קדמה לתורה, בואו ונניף ביחד דגל. את דגל האחוה והקירוב", חותם טוקר את הפוסט.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*