המנכלי"ת לכתב החרדי: "מחר אנחנו שוחטים פה חזירים – אתה מוזמן"

10:38

מזעזע: לאחר התיעוד שפורסם אמש (ג) האתר החרדי הגדול ב'בחדרי חרדים' בו נראים חסידים מדליקים נרות חנוכה במסיבת כריסמס שנערכה במתחם 'מרקספייס' בתל אביב – ביקש כתב 'בחדרי', איציק מן, תגובה ממנהלת המתחם, ספיר שפיגל – אך נדהם מהתגובה המזעזעת.

"אינטילגנציה של אנשים חשוכים ואפלים", כתבה שפיגל כשהיא מתכוונת למגזר החרדי. זאת לאחר שהכתב עימת אותה עם העובדת לפיהם התיעוד שהתפרסם צולם במתחם 'מרקספייס' בתל אביב.

(צילום מסך)

(צילום מסך)

שפיגל, ניסתה לטעון כי מדובר בכלל בסניף של החברה בניו יורק – אך מבדיקה קצרה שערך 'בחדרי' עולה כי אין ל'מרקספייס' סניף בניו יורק כלל וכלל.

בתגובה, השיב לה כתב 'בחדרי': "יש בידי את כל האינפורמציה הנדרשת וגם בוידיאו עצמו אומרים את המיקום של המסיבה. חבל מאוד שאת בוחרת לשקר לעיתונאים ולזלזל באינטלגנציה של עיתונאים חרדים בפרט ובני המגזר החרדי בכלל".

שפיגל (צילום: פייסבוק)

שפיגל (צילום: פייסבוק)

שפיגל לא התבלבלה והחלה לטנף על החרדים: "אינטיליגנציה של אנשים חשוכים ואפלים", כתבה. "מחר שוחטים חזירים, אתה מוזמן לבוא לצלם – יהיה כיף", הוסיפה.

שפיגל, בת ה-23 היא מנכלי"ת חברת 'מרקספייס' המשכירה חללי עבודה לצעירים ויזמים. שפיגל, גם מרבה להתראיין לתקשורת הכללית ומנופפת בגילה הצעיר כסמל הצלחה.

אביה, הוא איש העסקים יעקב שפיגל המחזיק גם בחברה לניהול קבלנים וברשותו חברה לייצור ושיווק מכוניות מירוץ והוא גם עומד בראש החברה של בתו 'מרקספייס'.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*