המתמודדת החרדית שעוררה סערה נפרדה מאייל גולן: "את מיוחדת"

9:50

לאחר הסערה שגרמה החרדית צפורה אבגי כזמרת בתוכניתו של אייל גולן, הסיפור נגמר והיא לא עלתה לפרק הבא.

אייל גולן אמר לאבגי, שצמררה אותו בשירתה: "אני מאוד מעריך את המאבק שלך לשיר למרות שאת חרדית. את זמרת מיוחדת, אין עוד אחת כמוך, הצלחת לרגש אותנו לא פעם ולגבור על אחרים, אבל הערב אנו נפרדים ממך.

תודה על כל מה שעשית בשבילנו, מעריכים את כל מה שעשית בשביל לשיר כאן, שיהיה לך בהצלחה בהמשך".

רק לפני כשבועיים, צפורה אבגי הזמרת החרדית שחזרה בתשובה, הפתיעה בדמעות את מנחי התוכנית אייל גולן קורא לך וסיפרה כי בעקבות הופעתה בתוכנית, היא נמחקה מהציבור החרדי, הופעות מתוכננות בוטלו. "פשוט מחקו אותי לגמרי", היא מספרת בדמעות. "אני עוברת תקופה לא פשוטה בכלל".

הזמרת שחבשה פאה לאחר שהיתה עטויה במטפחת אמרה בגאווה, "קיבלתי היתר מרב לשיר שירי קודש. גם התוכנית עצמה בנויה בצורה שמתאימה לי מבחינה הלכתית: בנות נפרד ובנים נפרד… אין קהל באולפן אלא רק השופטים. הכל בהיתר".

אבגי (צילום מסך)

אבגי (צילום מסך)

אבגי חשפה את הסיבות שגרמו להיבחן לתוכנית: "הייתה לנו דירה חדשה, וקצר ממזגן חדש שהותקן העלה הכל באש. ניצלנו בנס, אבל איבדנו את כל רכושנו. מצאתי את עצמי חודש אחרי לידה של תאומים, בלי מברשת שיניים אפילו. לא היה ביטוח לא כלום. הביאו קצת דברים, אבל לא הייתה שום עזרה כספית מאף גורם. השירה זו הייתה המתנה מבורא עולם. אמרתי לעצמי שמזה אני אצא, ואפרוץ קדימה".

אבגי המשיכה לרגש את המנחים כשעיניה דומעות, "סגרו איתי הופעות, וביטלו לי אותן בגלל שאני משתתפת בתוכנית. החרימו אותי לגמרי", סיפרה.

"אם הייתם יכולים להבין מה שאני עוברת, זה לא נורמאלי. מכל כיוון. אנשים מרשים לעצמם לדבר. לשון הרע ושנאת חינם זה הכי גרוע. אבל אנשים מדברים. הלשון שלהם מתגלגלת איך שנראה להם".

"בעלי איתי, וגם המשפחה שלו תומכת. אבל המשפחה שלי לא איתי".

"אני מגדירה את עצמי דתייה, לא חרדית", וציינה עוד: "חבל שיש מציאות כזו, אבל ברוך ה' שיש לי את בעלי ואת בורא עולם. רק אלוקים יודע מה אסור ומה מותר. אף אחד לא הסגן של אלוקים, ולא שופט".

כזכור הכל התחיל כשבתוכנית ב"אייל גולן קורא לכם": ציפורה, אישה חרדית מפורסמת אשר עוסקת בהפרשות חלה וחינות, החליטה להפתיע את אייל גולן ולהפוך את הלהיט שלו "ימים יגידו" לכשר.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*