המתמודדת החרדית שריגשה את אייל גולן: "המשפחה מחרימה אותי"

9:46

ציפורה איבגי, הזמרת החרדית שמתמודדת בתוכנית הריאליטי 'אייל גולן קורא לך", ורק לפני כמה שבועות צמררה את צוות השופטים בראשות הזמר אייל גולן עם ביצוע מרגש – חשפה אתמול (ב) בשידור חי על הקשיים המשפחתיים שהיא עוברת בעקבות ההופעה בטלוויזיה.

"סגרו איתי הופעות וביטלו לי אותן בגלל שאני משתתפת בתוכנית. החרימו אותי לגמרי". היא מוחה דמעה ומוסיפה: "אם הייתם יכולים להבין מה שאני עוברת, זה לא נורמלי. מכל כיוון. אנשים מרשים לעצמם לדבר. לשון הרע ושנאת חינם זה הכי גרוע. אבל אנשים מדברים. הלשון שלהם מתגלגלת איך שנראה להם".

אבגי (צילום מסך)

אבגי (צילום מסך)

היא מציינת כי בעלה ומשפחתו תומכים בה לאורך כל הדרך, אולם חלק ממשפחתה אינו תומך בה. היא הדגישה כי היא אינה חרדית אלא דתיה: "חבל שיש מציאות כזו, אבל ברוך ה' שיש לי את בעלי ואת בורא עולם. רק אלוקים יודע מה אסור ומה מותר. אף אחד לא הסגן של אלוקים, ולא שופט" אמרה ציפורה. השופטים הביעו צער על החרם המתנהל מולה.

אבגי (30), תושבת כרמיאל, סיפרה ל-ynet כי אחת הסיבות שהובילו להחלטה הדרמטית שלה להשתתף בתוכנית, הייתה שריפה שפרצה בביתם לפני קרוב לשנתיים, והותירה אותם בחוסר כל. "הייתה לנו דירה חדשה, וקצר ממזגן חדש שהותקן העלה הכל באש. ניצלנו בנס, אבל איבדנו את כל רכושנו. מצאתי את עצמי חודש אחרי לידה של תאומים, בלי מברשת שיניים אפילו. לא היה ביטוח לא כלום. הביאו קצת דברים, אבל לא הייתה שום עזרה כספית מאף גורם. השירה זו הייתה המתנה מבורא עולם. אמרתי לעצמי שמזה אני אצא, ואפרוץ קדימה".

אודות המחבר

עוד בכותרות

1 תגובות

 1. עדי

  טיפשה!! קוראת לעצמה דתיה ושרה בטלוויזיה מול גברים
  "אני לא חרדית אני דתיה" גם בתור דתיה היא צריכה להבין שאסור לאישה דתיה לשיר בטלוויזיה
  צר לי על מה שהיתה צריכה לעבור אבל אם באמת היתה לשקם את החיים שלה היא יכולה לעבוד ולהרוויח כסף או לבקש עזרה מהמשפחה ולא ללכת לכיוון שסותר את הדת שלה…והיא עוד בוכה שהמשפחה שלה מחרימה אותה
  אישה טיפשה

  Reply

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*