המתקפה נגד הנשיא: מה רוצים צייצני 'משפחה' מרובי ריבלין?

19:36

בשעות האחרונות הרשת סוערת וגועשת עקב תמונה שהעלו דוברי נשיא המדינה ראובן ריבלין המבקר בימים אלו בארה"ב ובו נראה ריבלין עם רעייתו עושה את דרכו משדה התעופה בניו יורק לעבר וושינגטון הבירה ברכבת נוסעים פשוטה כאחד האדם.

מתנגדי הנשיא בארץ, פחות התחברו לאופי התמונה וטענו כי אין זה מכבודו של ריבלין המייצג את המדינה לנסוע ברכבת ואילו אחרים טענו כי התמונה צולמה במיוחד כדי להאדיר את ריבלין לציירו כצנוע ופשוט לעומת הקולגה בנימין נתניהו, שלא מפספס הזדמנות לנסוע במטוסים מכובדים עם רעייתו ופמלייתו.

''כבוד הנשיא מבזבז כסף?''. אליטוב (צילום: טוויטר)

"כבוד הנשיא מבזבז כסף?". אליטוב (צילום: טוויטר)

הבוקר, אף פרסם ריבלין מאמר בולט בעיתון האמריקאי הנחשב 'וושינגטון פוסט' על המדיניות הישראלית ונתפס כמי שהעביר ביקורת מרומזת נגד ראש הממשלה נתניהו, דבר שהעצים את הביקורת נגדו ברשתות החברתיות.

מי שבלטו בציוצים נגד הנשיא ולא חסכו מביקורת קשה ויוצאת דופן נגד ריבלין הם צוות עורכי השבועון החרדי 'משפחה' שהחלו לצייץ בזה אחר זה ציוצים ציניים וביקורתיים נגד ריבלין.

החל מהעורך הראשי יוסי אליטוב דרך סגן העורך אריה ארליך והפרשן הפוליטי שמעון ברייטקופף, לא חסכו משבטם נגד נשיא המדינה עם כל משחק מילים אפשרי וצילומסך המציגים כביכול פוסטים של הנשיא ריבלין בפייסבוק שערכו בפוטושופ כמה ילדים מנוזלים.

"זה הפנים של המדינה שלנו. אחרי שהרצוג וליבני השמיצו את ממשלת ישראל בפורום סבן, מגיע הגאון ריבלין ומפרסם מאמרים נגד נתניהו בארצות הברית. בושה", צייץ אליטוב ולאחר כמה שעות העלה תיעוד המשווה בין כרטיסי טיסה מניו יורק לוושינגטון וכרטיס רכבת – המוכיח כביכול כי נסיעה במטוס זולה יותר וריבלין לא חסך כסף למדינה בכך שבחר לנסוע ברכבת מניו יורק לוושינגטון.

 סגנו ועושה דברו, אריה ארליך, הקדיש אף את חשבון הטוויטר שלו למערכה והעלה בזה אחר זה שלושה ציוצים הלועגים לצניעותו של ריבלין בדרכים שונות. כך גם חברו, ברייטקופף השתתף בחגיגה ובין מ"ם מצחיק למשנהו צייץ: "נקודת האור היחידה בטרחנות והצדקנות הבלתי נגמרת של הנשיא ריבלין היא שלפחות זה לא עולה לנו הרבה". בהמשך גם כתב כי "נראה שאין חולק שעדיף נשיא שנוסע במחלקות ראשונות ואוהב את מדינתו מנשיא שנוסע ברכבות ומפרסם מאמרי שטנה נגד מולדתו".

אודות המחבר

עוד בכותרות

1 תגובות

 1. שמעון הקוף

  הפושע האכזר והמנובל שמעון ברייטקופף ימח שמו נהנה לרקוד על הדם של אנשים בייחוד של אלי ישי…

  אין לחלאה גבולות.

  החלאה נהנה להשמיץ ללעוג לשקר ולבזות ולכן הפעם ריבלין היה קורבן, צירוף מקרים?

  ממליץ לטפל בו בצורה חוקית ולמצות איתו את הדין עד תום.

  Reply

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*