העורך הראשי החדש של 'קו עיתונות': תודה ל'בחדרי חרדים'

8:40

לאחר המינוי של העיתונאי אבי גרינצייג כעורך הראשי של רשת 'קו עיתונות דתית' פרסם פוסט מיוחד בדף הפייסבוק שלו, בו הוא מודה לצוות האתר החרדי הגדול 'בחדרי חרדים', שם שימש כעורך משנה במשך שנים רבות.

"אז אחרי 7 שנים וקצת (מי באמת סופר) אני עוזב את 'בחדרי חרדים' אבל לא נפרד, תמיד תהיה לי פינה חמה בלב לאתר שנתן לי את הבמה ושבו השקעתי את כל כולי וגם בניתי את הקריירה התקשורתית שלי עד כה", פתח גרינצייג.

גרינצייג באמצע. (צילום: פייסבוק)

גרינצייג באמצע. (צילום: פייסבוק)

"זה הזמן להודות באופן אישי לחברים, ובראשונה למאיר גל, הבוס המקסים והחבר הטוב (קשה להחליט מה יותר), איש יקר שתמיד היה שם. באמת שאין מילים. תודה ענקית גם לעורך הראשי מני גירא שוורץ, אח עוד לפני עידן בחדרי. אני לא באמת הולך לוותר על השיחות הארוכות, תמשיך להוביל!".

גרינצייג, ממשיך לפרגן לקולגות לשעבר: "תודה לעורך הותיק יצחק הורביץ, אבן פינה והאיש השקול. גם בחתונה של הילד הבא מבטיח להגיע. תודה לשני עמודי היסוד של האתר, שניים שנמצאים איתי ב'בחדרי' עוד מעידן האבן, משה ויסברג ואלי שלזינגר. מכתיר האדמו"רים וכתב הפלילים הבכיר במגזר. אתגעגע לשיחות הדחופות ב4 בלילה (הרבי מXXXX גוסס) או מבית המשפט (תכתוב שעורכת הדין אומרת…). תודה לקולגה המתוק אלי ביתאן. לביש מזלך אני נשאר ימני בדעותיי אז נמשיך להתקוטט גם פה. חוצמזה אתה עוד חייב לי ביקור…"

"תודה לשני הכוכבים היחסית חדשים, למרות שמרגיש כאילו הם שם כבר עשור, יעקב גרודקה הפוליטי ואהרן רבינוביץ' העורך והתחקירן. אתם מקסימים, השתלבתם בינגו והיה פשוט כיף אתכם", כך גרינצייג.

לפיצ'יפקעס לא נותר אלא לאחל לו בהצלחה רבה.

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*