הפיצ'י של הפיצ'יפקעס: הידיעות החמות שלא הגיעו השבוע לכותרות

21:44

יש שנוהגים לקרוא לזה 'נפל בעריכה', אחרים הלכו על ה'מיץ של הטשולנט' אך פיצ'יפקעס תמיד מעדיף להישאר תחת שם המקור, ולהגיש לכם את ה'פיצ'י של הפיצ'יפקעס' – כי הדברים השווים נמצאים בפרטים הקטנים.

הכבש של איציק סודרי: רב הטוויטר ודובר ש"ס לשעבר איציק סודרי מארח מידי פעם בביתו שבגבעת שמואל את חברי הברנז'ה המצומצת לשיעור תורה. כמיטב המסורת, מגיש סודרי למשתתפים אוכל כיד המלך מעשי ידיו להתפאר. השבוע, לכבוד הילולת הבבא סאלי בישל לחברים כבש וחילק למשתתפים האשכנזים/משתכנזים. נצפו תרים אחרי מזלג נקי: ישראל כהן, כתב חצרות הרבנים של 'כיכר השבת', עורכו חיים אילוז, יועץ התקשורת משה פרידמן איש 'מרכז רבני אירופה' והצמד של דרעי: יעקב בצלאל, שמעון ברייטקופף ודודו עמר. פיצ'יפקעס לא אוכל עם הידיים.

כן, כבש!

כן, כבש!

 

לא ברייטקופף, זה לא 'שארית'

לא ברייטקופף, זה לא 'שארית'

משלחת עיתונאים דוסים משתטחים באוקראינה: נציגים מכל כלי התקשורת הדתיים והחרדים עשו השבוע את דרכם לקברי הצדיקים והצדקניות באוקראינה על חשבון חברת 'אל על' שמשקיעה באוחזי המקלדות חובשי הכיפות. נצפו בדיוטי פרי: אהרון קליגר – בקהילה, יהודה ליכטנשטיין – בשבע, מוטי גולדמן – המבשר, ישראל הרשקוביץ – המודיע, אפי רצקר – יתד נאמן, אהרן רבינוביץ – כיכר השבת, מנחם פינסקי – משפחה, ארנון סגל – עולם קטן, אלירן ברוך – ערוץ 7, ישראל קליין – קול ברמה, יעקב גרודקה – קול חי, ישראל גליס – קו עיתונות. פיצ'יפקעס הכי בבית בעולם.

גרודקה מסתלף

גרודקה מסתלף

חוזרים לעיירה

חוזרים לעיירה

ואפרופו משלחת עיתונאים חרדים: הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ שעושה בתקופה האחרונה את דרכו לפוליטיקה הישראלית, בחר להעביר את הגיגיו לקבוצת עיתונאים חרדים בכירים שהוזמנו למעונו. פיצ'יפקעס שולח ברכות ליועץ החרדי החדש של גנץ.

משתמטים לשעבר

משתמטים לשעבר

חבר מועצת היישוב גבעת זאב ואיש ש"ס יוסי מועלם נתפס בעין העדשה כשהוא קונה בגדים חדשים בחנות זארה בקניון מלחה. פיצ'יפקעס מכיר רק את דסקל ואת ברודווי.

יש לכם חליפות של קלווין מכלוף קליין?

יש לכם חליפות של קלווין מכלוף קליין?

הרב שחיתן את בר רפאלי זכה השבוע לביקור רב רושם של האיש ומרכז הליכוד המשמש גם כשר הרווחה חיים כץ שהגיע יחד עם הסגנית של איווט ליברמן לענייני פריפריה ח"כ אורלי לוי אבוקסיס לביקור במעונו של הרב יצחק דוד גרוסמן ורעייתו הרבנית במגדל העמק. פיצ'יפקעס מבטיח לא לספר לאיווט.

כאן הצטלמה בר רפאלי

כאן הצטלמה בר רפאלי

ד''ש לאבא, אורלי

ד"ש לאבא, אורלי

ואפרופו ביקורי פוליטיקאים אצל רבנים וההיפך: שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי הגיע לביקור במעונו של הרבי מסקווירא רגע לפני שחזר לביתו שבארה"ב ואילו שר האוצר מגבעת אולגה משה כחלון חבש את הכיפה הלבנה השמורה עימו (זאת מכסא רחמים) ועלה לבית ידידו משכבר הימים הרב בוארון כשברקע נאמן הבית יוחנן דבדה. פיצ'יפקעס מת על קוסקוס טריפולטאי.

רבינו!

רבינו!

דבדה מתדרך

דבדה מתדרך

שטיסל – גירסת השבועונים החרדים: "לאן נמשיך מכאן, לאן", שמע השבוע פיצ'יפקעס קול חסידי עבה במאה שערים ולא האמין למשמע אוזנו. הסדרה של יוני אינדורסקי חדר למגזר כמו טפטוף הגשם השבוע אל תוך בית יואל קרויס בשכונה הירושלמית. אחד ה'ליצים' אשר מחזיק בתוכנת ה'פוטושופ' הידועה לשימצה, החליט לחמוד לצון ו'זייף' בכשרונו כי רב את שערי המגזינים החרדים 'משפחה' ו'שעה טובה' עם הכותרות שעל סדר היום. פיצ'יפקעס נשבע שלא נגע.

יש עוד עיתון כזה?

יש עוד עיתון כזה?

אליטוב, מה עשו לך

אליטוב, מה עשו לך

פיצ'יפקעס מזכיר לכולם כי המייל האדום פתוח לפניית הגולשים, נאצות וקללות יתקבלו בברכה: info@pichevkes.co.il

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*