ומי יחליף את כוכב 'שבת היום'? לירן חולצה אפורה החרדי • מבזק כוכבים

8:05

המשמר היוצא והמשמר הנכנס: לאחר מעצרו של כוכב הרשת החרדית מאיר כהן בשבת האחרונה, המוכר לכולם מסרטוני המחאה במתחם 'ביג' באשדוד המחלל שבת – בו הוא צועק בקולי קולות 'שבת היום' – אסר בית המשפט על כהן להתקרב למקום במשך לפחות 90 יום.

מי שהתנדב להחליפו בעמידה על המשמר הוא כוכב רשת חרדי אחר בשם שלמה וייזמן המוכר כ'לירן חולצה אפורה החרדי' או כ'שלמה טלית לבנה' עקב היותו נוכח בכל אירוע חרדי, אם זו הפגנה או חלילה לוויה. הוא תמיד שם ותלמודו בידו.

כוב סרטוני 'שבת היום'. כהן

כוב סרטוני 'שבת היום'. כהן

וייזמן, התראיין אמש (ד) ל'נייעס החרדי', גונן על כהן וחשף כי "כהן ביקש ממני להחליפו ואני מקווה לעשות זאת", עם זאת הוסיף כי "בשבועות הקרובים אטוס להולנד להסתופף בצל רבי הרב ברנלד אז אולי איעדר".

עוד אמר כי "אני מכיר את כהן במשך שנים רבות, אין לו שום אינטרס פוליטי. רצו לראיין אותו מכל ערוצי התקשורת ואחד מערוצי התקשורת אף הציע לו סכום גדול שיסכים להתראיין – וסירב; גורמים במתחם 'ביג' מפיצים את הסרטונים בכוונה כדי לעשות צחוק מכל הענין", מספר וייזמן.

אבק כוכבים. ויזמן

אבק כוכבים. ויזמן

אז בקרוב נצפה בלירן חולצה אפורה החרדי תופס את מקומו של כהן ומתחיל לשאוג 'שבת היום' בניגון המסורתי? פיצ'יפקעס יחכה למוצ"ש הקרוב.

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*