חילול הקודש: חרדים הדליקו נרות חנוכה במסיבת הכריסמס הנוצרי

21:22

במסיבה שהתקיימה הערב במתחם חללי העבודה 'מרקספייס Merkspace' בתל אביב, חגגו את חג החנוכה היהודי בשילוב – להבדיל – את חג הכריסמס הנוצרי.

בתיעוד שעלה בדף הפייסבוק של 'מרקספייס Merkspace' ורץ ברשתות החברתיות, נראים אברכים חרדים המשתייכים ככה"נ לחסידות חב"ד, אשר מדליקים את נרות החנוכה במקום עם שם ומלכות, כאשר חלק מהנוכחים במקום מחופשים כמנהג הנוצרים בחג הכריסמס.

Merkspace מרקספייס ספיר שפיגל יעקב שפיגל

(צילום מסך)

בדף הפייסבוק של 'מרקספייס Merkspace' ציינו במפורש כי מדובר במסיבה משולבת של חג החנוכה יהודי וחג הכריסמס כשב'מרקספייס' אף כינו את האירוע כמסיבת 'כריסנוכה".

בין הנוכחים במסיבה היה גם הבעלים של 'מרקספייס Merkspace', איש העסקים יעקב שפיגל ובתו הצעירה ספיר שפיגל אשר מנהלת את 'Merkspace מרקספייס'.

ספיר שפיגל עצמה, המנהלת את 'מרקספייס Merkspace', נראית בתיעוד שרץ ברשתות החברתיות ועורר זעם רב, כשהיא מצלמת כל העת בטלפון הנייד שלה את החגיגה ועל ראשה תחפושת, כמנהג הנוצרים בחג הכריסמס.

בשיחה שערך כתב האתר החרדי 'קוקר' עם אחד מהרבנים שליט"א הוא אומר: "מתביישים ביהודים אשר לא עלינו חוגגים את החג הטמא הזה ועוד מחללים את חג החנוכה הקדוש – זה יותר גרוע מהתבוללות".

תגובת ספיר שפיגל מ'מרקספייס': "זאת הייתה חגיגת חנוכה יהודית ומרגשת ולא מסיבת חג מולד. המקום היה מקושט ברוח התקופה וחגים של כל העדות. הערכים של מרקספייס הם לקבל כל עדה באשר היא".

צפו בתיעוד המזעזע (צילום מתוך דף הפייסבוק של מרקספייס Merkspace):

 

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

2 תגובות

 1. יעבץ

  מכיר חלק מהם
  הם ממש לא באו אלא לעשות מבצעים ולא להשתתף בחגיגה ואם אפשר להציל יהודים שידליקו נרות חנוכה למה לא?!

  אני גם הלכתי למלון להדליק והיה על ידי עץ אשוח בגלל זה היהודיה שהיתה שם לא תדליק ואדרבא אולי זה ימנע ממנה להמשיך בקו הלא יהודי ויעורר הניצוץ…

  חרדים צאו מהקיבוע והאנוכיות – אני את נפשי הצלתי !

  Reply
 2. Amir

  " מחופשים כמנהג הנוצרים", ממתי מתחפשים בחג המולד???

  Reply

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*