חשיפה: שולמית ג'רסי היא המתמודדת החרדית ב'אקס פקטור' • בלעדי

18:40

חשיפה בלעדית: המתמודדת החרדית המסתורית שעלתה אמש בתוכנית הריאליטי 'אקס פקטור' היא הזמרת שולמית ג'רסי, זמרת חרדית שחזרה בתשובה לפני יותר מעשור, וכיום היא מחשיבה עצמה לחסידת חב"ד.

אתמול, שודרה בערוץ 2 הפרק הראשוון בתוכנית הריאליטי המוזקלי 'אקס פקטור' כשבסוף האודישנים עלתה אשה חרדית שהתחפשה עם פאה ומשקפי שמש כדי שלא יזהו אותה בקהילה, והצליחה לרגש את השופטים ואת מנחת התוכנית בר רפאלי.

חרדית שרה בקהל? ג'רסי

חרדית שרה בקהל? ג'רסי

ג'רסי, החזיקה עד לא מזמן אתר אינטרנט ובדף פייסבוק ברשת, שבאופן לא מפתיע הוסרו מהרשת רגע לפני שנכנסה לתוכנית האודישנים.

לפני שלוש שנים הופיעה ג'רסי בהתוועדות י"ט כסלו מיוחדת לנשות חב"ד, שהתקיימה בבית הכנסת חב"ד בנתניה, והיא מוכרת בקהילה החבדי"ית בישראל.

אודות המחבר

עוד בכותרות

34 תגובות

 1. אסתי גוטר

  מיהי החרדית המסתורית שעלתה לשיר בתוכנית טלויזיה??? אני באמת מנסה להבין מה הרלוונטיות בלפרסם כתבה כזו, וסליחה על הבטוי שלי, אבל כמובן שלא-יעשה כן במקומנו. והיא פרצה גדר הצניעות של עם ישראל, וּפֹרֵץ גָּדֵר יִשְּׁכֶנּוּ נָחָשׁ.

  לי נראה שמדובר בפרוצה גמורה [שיקסע בלע"ז] עליה נאמר בגמרה "מעמיקין לו/ה גיהנים" ונידונה בצואה רותחת, לא יאומן לאן הגענו עם הזונות האלו…

  המשנה אומרת: ולא תתייחד אשה עמהן מפני שחשודין על העריות, ולא יתייחד אדם עמהן מפני שחשודין על שפיכות דמים. ממש שליח של ה"סטרא אחרא" ע"כ נכתוב, משום שרוצים לשמור את פינו מדיבורים לא נאים. ולמעשה היא לא חרדית בכלל, אף רב חרדי לא יתן לה פסק הלכתי שיאפשר לה להתמודד אלא מה היא עושה. זוהי הגישה שהפוכה מאה שמונים מעלות מגישת החרדים! ממש נואפת, לא יאומן לאן הגענו.

  בכל זאת אחותי היקרה, את נראית מבולבלת נורא לדעתי אבל חבל לך ולא כדאי לך, את יודעת שאסור 100% ע"פ הלכה לעשות מעשים מגונים כאלו, בגלל שקול באישה ערווה, אז שאף אחד לא יצדיק ויעודד אותה, בכל זאת אני מתחננת אליך, תתגברי בבקשה ממך, יש היום הרבה זמרות חרדיות שהם מופיעות בכל מקום בארץ לנשים בלבד. אנא ממך אחותי היקרה, עיזבי את זה, ותצטרפי לזמרות החרדיות ותופיעי אך ורק לפני נשים. בבקשה ממך, זו עברה גדולה מאוד להתפרסם את יכולה גם אצל נשים חרדיות בבקשה אני זועקת אלייך תצילי את עצמך עכשיו. זה ממש חילול ד’. לא יאומן לאן הגענו, אם היא הייתה חרדית היא לא הייתה שרה שיר של גויים , ולא מגיעה לטלוויזיה …

  אישה שחשופה לכל העולם האינטרנטי ולכל המשדרים הקיימים היא ממש לא חרדית, ואנחנו רואים בדיוק בסרטון הזה את יראת השמיים שלה, [מחללת שם שמים] תגידו לי משהו, למה היא שמה משקפיים, מי מי היא מסתתרת? הרי הקב"ה רואה הכל. הבורא עולם אמר "וראה בך ערות דבר ושב מאחריך" לא יאומן לאן הגענו? איזה בושה לנו, ולצערינו איזה בושה גדולה זה לחב"ד.

  Reply
  1. תמי

   וואו קשה לקרוא תגובה כל כך קיצונית, זנות? לאיפה הדת לוקחת אותך????? זה היה מדהים לראות אותה בתוכנית איך למרות הכל איך שהיא נראית צנועה ודוסית -למרות זאת היא באה לתכנית כדי לשיר, אין שום דבר רע בזה, יש רק דבר אחד רע-וזו תגובה של "אנשים" כמוך , בלי טיפת מחשבה, רק כת הדת.

   Reply
   1. יוסי

    התורה קוראת לה זונה !!!!!!!! וזה גועלנפש שהיא בוכה כל ז כאילו יהות דתי זה אסון!! היא הופיעה בביניני האומה מה יש ליבכות ????? הקול כלוא בתוכה? ? רק 3000 נשים צפו בה לא כל עם ישראל גם כל זמר חרדי צופיע רק בציבור החרדי הוא לא כל כ מסכן
    הנזק שיא עשה לד זה השחרת פניה ל הדת!!!!!

    Reply
  2. דנה

   וואו אף פעם לא נתקלתי בתגובה כה מזעזעת.
   מאמינה שגבר כתב את התגובה הזו ולא אישה.
   מרחמת עלייך ועל ילדייך בעיקר.
   מקווה שתלמדי משהו משרשור התגובות.
   מאחלת ומקווה לשינוי תודעתי אמיתי אצל אנשים כמוך
   כדי שנוכל לקיים חברה גאה ומלוכדת

   Reply
  3. אבי לוי

   שבוע טוב
   כל הדיבור הזה מיותר ולא צנוע, גם מרים הנביאה יצאה במחולות ושירה מול גברים אז זה עושה אותה מופקרת ? תחזרי בך מדברי הבלע הללו

   Reply
  4. נועם

   הי אסתי גוטר התחלתי לקרוא את התגובה שלך ופשוט בשלב מסויים פשוט הפסקתי לראות את השפל בעולם הזה את מייצגת אותך רואים בדף איך שרשמתי על האיה המקסימה הזו שמופיע ומגשימה את החלום שלה אותך ישר ראיתי בתגובות. אני בסהכ חלדה בת 17 ילדה מבית דתי וחונכתי בבית הספר חבד היסודי שבדימונה בכיתה ד בית הספר ניסגר אז עזבתי אותי מה שלימדו שם זה לקבל את השונה לקבל בהבנה ובתמיד בידיים פתוחות את כל הערכים אני זוכרת רק מי שם השמירת שבת הרבי מלובביץ ואת כולם. אני פשוט מזועזעת לראות תגובה כזו מבת חבדית זה מחריד אותי ומזעזע אותי לראות את האיטימות שלך את חוסר ההבנה שלך ואת הקיצוניות שלך בכנות אני מאחלת לך שתהיי לך בת שכל כך תרצה להגשים את עצמה ותעשה לך ותיתן לך בראש תובנות הגיע למצב של המילה זנוץ אני פשוט באמת לא יכולה להמשיך לקרוא את זה את פשוט עושה חילול ה !!!!! זה לא התפקיד שלך תחיי את חייך ותני לחיות בלי להשפיל אף אחד …
   שולמית יקרה אני תומכת בך מקווה שאת רואה את התגובות המחזקות שאת מקבלת תמשיכי לשיר אוהבים אותך!!!

   Reply
  5. בולנוס

   שערוריה איך שאת מתבטאת.זה ממש חילול השם להתבטא בצורה קפדנית כזאת.גם אם היא מעדה לדעתך,תחזקי אותה תקרבי אותה בחזרה באהבה.השם אוהב כל יהודי בכל מצב,כולנו מועדים והחוכמה היא לקום מהר בלי שהיצר הרע ישאיר אותנו למטה.תפסיקי לשפוט בחומרה אנשים שמעדו,רצון השם שנדבק במידותיו הטובות,תחשבי על זה והלוואי שתחזרי בך כי זה הדבר הנכון לעשות.בשורות טובות ואהבה לכל עם ישראל.

   Reply
  6. ליאור עזפן שר"י

   ליאור עזפן המשומד הידוע, התחפש הפעם ל"אסתי גוטר", ש"מצטטת" את חז"ל…

   כל פעם עם ניק אחר, בתוכן הדברים ניתן לדעת מה הוא חושב.

   Reply
 2. בריאה

  אסתי גוטר את צריכה טיפול בשוקר חשמלי שיעורר אותך מסמי ההזיה שאת לוקחת
  בורא עולם נתן את הקול כמתנה כדי שהיא תוכל לחלוק ולשמח בו אנשים ולטעת בהם תקווה
  נואפת ? יש לי הרגשה שאת אולי נואפת , בבריאה ובברואים . חצופה !!
  צואה רותחת ? את מנסה לצייר את אלוהים כרע ? מי את ? את הרעה ! אלוהים הוא טוב אינסופי ותדחפי את השטויות שלך לתחת טיפשה !!!

  Reply
  1. יוסי

   מאיפה את יודעת מה אלוקים חושב עליה ?????אנ יודע מההלכה וזה מה שכתוב שם ום הסורת שלך רורמית לכי לצנזר דתות אחרות כך כתוב בתורה . נקודה.

   Reply
 3. קארין

  אסתי אחרי כל הרפש שהוצאת עליה וקללות מקללות שונות, את עוד מעיזה לכתוב לה:״אחותי היקרה״? איך את לא מתביישת? אני בעצמי חרדית ואומרת לך שמה שאת כתבת כאן הוא חילול ה׳ הרבה יותר גדול ממה ששולמית ״עשתה״(כדברייך). מי שמך לחלק ציונים ביראת שמיים לבני אדם? האם חשבת שהיא יכולה לקרוא כאן ולהיפגע עד כלות נשמתה? רק לפני שבועיים מישהו התאבד בגלל דברים שכתבו עליו באינטרנט. אם יקרה לה משהו- הרי שעל צווארך ירבוץ הדבר לעולמים. אני במקומך מחפשת אותה והופכת עולמות כדי להגיע אליה ולבקש ממנה מחילה, לא לפני שתפני לאתר הזה ולבקש מהם למחוק את התגובה הרעה שלך. תחשבי גם שיש כאן הרבה חילונים שהגיעו מאתרים חילוניים אחרים (כמו שאני הגעתי כי הם מצטטים מכאן)והם קוראים אותך. כמה נפשות הרחקת מה׳ בתגובה הנלוזה שלך. כמה????? כמה אנשים יגידו בגללך כמה רוע ולשון הרע יש אצל ה״חרדים״ האלה!? איך יעבור עלייך כיפור הקרוב? רוצי חפשי אותה ותתחננו שתסלח לך.

  Reply
  1. אילה

   קארין כל הכבוד לך את אישה ראויה להערכה כחרדית או שלא. מחילונית.

   Reply
 4. חוה

  טוב אז ככה אני יצאה לי להכיר אותה דיי מקרוב היא אישה מסכנה גרושה עם 3 ילדים חיה לבד ומתוסכלת נכון שהיא זמרת ושרה אצל הנשים אבל לא הכי הולך לה שם כי יש תחרות גדולה והיא איך נומר לא מצליח להרים את עצמה למקום הנכון לכן היא הלכה לכאן לשיר לפני אנשים כי ה יעזור לה היא זקוקה לתשומת לב וגם כסף וזה עושה לה פרסום לדעתי היא לא היתה צריכה לעשות את זה אבל זו רק דעתי בלבד מרחמת עליה ושה יתן לה קצת אור בחיים כדי שתלך בדרך הנכונה

  Reply
  1. טל דרעי

   מי שמסכנה ומתוסכלת,זה דווקא את.אם יש לך בעיה עם זה שהיא בחרה לשיר באקספקטור,אל תצפי בתוכנית.אף אחד לא הכריח אותך לראות אקספקטור.אף אחד גם לא צריך ממך אישור להשתתף באקס פקטור.ואם חרדית הולכת להשתתף בתוכנית,זה עניינה בלבד.

   Reply
 5. אסתי את חייבת פסיכיאטר

  אכתוב לך בלשון נקבה אף על פי שהחשד שלי הוא שמסתתר איזה זכר (דפר נעל-בית) מאחורי התגובה למעלה.
  איך לא כינית אותה? ״נראה לי שמדובר בפרוצה לגמרי, שליחת הסטרא אחרא, חשודה על עריות, לאן נגיע עם הזונות האלה, נואפת ממש…״ ועוד אמרי שפר שיצאו מפיך המזוהם. אחרי שורה את קוראת לה ״אחותי היקרה״?! מי מינה אותך לשופטת? מי אמר שאת אחותה בכלל, הרי היא כבר יצאה מעם ישראל, היא הפכה לגויה לא????
  תאמיני או לא אבל אחרי שקוראים אותך ועוד בלי בושה מביאה ציטוטים מהפסוקים , אין לי ספק שאותך ידונו בצואה רותחת חצופה בת חצופים, מה שכתבת מעיד על נשמתך הרעה. אני בטוחה שכל מי שקרוב אלייך ומכיר אותך במציאות- סובל ממך. מי שביקורתי בטוקבקים הוא גם ביקורתי בחייו ודן את כל העולם לחובה חוץ מאת עצמו. את הרוע המזוקק בהתגלמותו. את הפנים של החרדי המכוער שהחילונים כל כך אוהבים להציג בתקשורת. את גרמת לחילול ולא אסתי. לשון הרע והלבנת פנים קשים הרבה מעבר לשירת נשים. תמר כלת יהודה העדיפה להישרף באש ובלבד לא להלבין פני יהודה, את זרע ישראל בכלל? צריך לבדוק בשורשים שלך אם יבדקו בטוח יגיעו לערב-רב. אין דבר אחר.

  Reply
 6. ריקי

  וכבר נאמר בשיר השירים
  "השמיעיני את קולך: כי קולך: ערב"
  ואת אסתי לכי ללמוד יהדות וחרדיות מהי.
  הקב"ה אוהב שלאנשים טוב בעולמו
  לא באנו להתייסר ולהפגין רוע מזוקק
  אדם צריך לעשות מה שעושה לו טוב ובעיקר להרבות אהבה וטוב בעולם.
  אם משחיתות ורוע את ניזונה, אז חבל ממש שכך חונכת.
  תתביישי לך!!

  Reply
 7. יואל

  אשרה אותה אישה! צדקת מקומה בגן עדן עם אימותינו וכל הצדיקים. עשתה דבר כ"כ נכון. וזה קידוש ה' עצום!!! מה שעשתה, הראתה שהכישרון שלה לא יזיז אותה מהאמונה ומהאמת!! והקב"ה רצה להראות את זה לעולם, לכן נתן בה חשק עצום כ"כ לשיר לפני קהל עם הסיפור שלה.
  ואת אסתי רק שתדעי מי שלא דן אחרים לכף זכות הקב"ה גם לא ידון אותו לכף זכות, וכל מילה יותר מיותרת, לדעתי בשביל לתקן את מה שאמרת את צריכה להתנצל ולחזור בתשובה על מה שאמרת

  Reply
 8. odel

  לראשי האתר שלום. זו פעם ראשונה שנתקלתי באתר הזוועתי הזה, אתם קוראים לעצמכם "חרדים" ומציגים את עצמכם ככאלו אך צר להודיע לכם שאתם לא!! אתם גרועים אתם הורסים את השם של הציבור החרדי שהוא אמנם לא מושלם אבל הציבור הכי טוב שיש עם כל הפגמים שאולי יש בו. אתם מחריבים לו את התדמית.
  נראה ששכחתם את הגבולות הרכילויות,והכתבות ה"מסעירות" שהכתבים שלכם אוספים מביישות אותנו איך אתם יכולים להגדיר את הזוועה הזו כ"אתר חרדי" ???????

  Reply
 9. טל דרעי

  אסתי גוטר,נראה לי שהזונה פה זה דווקא את בעצמך.ואם היא רוצה לשיר באקס פקטור,אז היא לא צריכה אישור ממך.הבנת את זה,ביץ?
  את יכולה לקפוץ לי,פעמיים בשבוע,ואני גם אתן לך את הכתובת שלי,אם את רוצה למצוא אותי,ולקפוץ לי בזגזג.אני לא מסתתר מאחורי אף מסיכה,ואני לא סופר אף אחד.זה מדינה דמוקרטית,ואני אגיד מה שאני רוצה להגיד.אז לכי לאלף עזאזל,ואל תגידי לאנשים איפה לשיר,ואיפה לא לשיר,ואל תחלקי להם ציונים וכינויים מהגיהנום,עם כל מיני משפטים דרמטיים מהסרט עשרת הדברות.יאלללללללהההההה כל הדוסים המעפנים האלה,כל אחד נהיה לי הבאבא סאלי…

  Reply
 10. עפרה

  צר לי לשמוע את כל הביטויים העלובים,הנמוכים והמעוכרים של אסתי גוטר, שנכון יותר יהיה לכנות אותה, "אסתי המכוערת".
  מה את מבינה במוסיקה ובשירה? הבחורה הזו, שאתם קוראים שולמית, היא זמרת מעולה, עם קול נדיר ויודעת איך לשיר ואיך להגיש שיר.
  אם לא שמת לב (_כי היית כנראה עסוקה בהמצאת קללות עליה) היית יודעת ורואה את ההתרגשות שעברה גם בין הנבחנים ובעיקר בשולחן השופטים, ברגע שהיא רק התחילה לשיר. אני במקרה מהתחום, ואני יכולה לומר לך שזמרים טובים, מספיק שישירו שורה אחת
  וכבר מזהים את הפוטנציאל שגלום בהם..
  אז דבר ראשון מזל שאת לא זו שקובעת ומחליטה.
  דבר שני, וחשוב יותר, אני חחחושבת שאת לא מספיק חכמה להבין, אבל נסביר לך לאט, כל מה שכתבת על שולמית , אפשר להגיש נגדך תביעת דיבה! האם זה ברוןר לך?
  כדאי לך , אם את מסוגלת לחשוב על משהו נורמלי, ךהתנצל. חתיכת עלובה, יתושה בת שלולית.

  Reply
 11. Pingback: למה שקלה המתמודדת החרדית לפרוש מ'אקס פקטור'? • צפו - פיצ'פקעס

 12. לימור

  זמרת היא כן. בת אדם עם נימוסים והליכות לא. הגעת לתוכנית ריאליטי שכלליה ברורים לך. מה פתאום ההתבכיינות הזאת והצניעות המעושה והמאוסה שלא לשיר בחברת גברים.. להנות מכל העולמות בתנאים הדורסניים שלך. לא התרשמתי. בלשון המעטה.

  Reply
  1. ברוך

   עכשיו אני מבין למה קוראים לכם חרדים. החברה שלכם כל כך סגורה ואטומה שאתם חרדים ממה שהרחוב יגיד עליכם. זה פשוט בושה לבקר את אסתי. כל הכבוד לה על האומץ. בהצלחה

   Reply
 13. אסתי לכי לטיפול

  כל הכבוד לה על האומץ? היא מטומטמת ומגעילה היא עושה חילול ה יותר משלומית!!
  ואתה ברוך בטח אסתי בעצמך רק בכינוי אחר אז תעוף לנו מהעינים מי אתה שתגיד מה טוב לה אם שלומית בחרה את זה היא יודעת מה עושה לה טוב לך תחפש את החברים שלך!!
  בושה לבקר את אסתי? אני מיתגאה שירדו עליה, וחושב שזה מגיע לה מאוד. חכמה גדולה מאחורי המסך בוא נראה אותה עומדת מול שלומית ואומרת לה את זה, ולגביך, גם אתה לא חכם כל כך, תלמד קודם כל דרך ארץ קדמה לתורה, אז תחזור לחור שלך

  Reply
 14. אושרת

  במקום לקרב אנשים לדת ולחבר באהבה ולפרגן לאישה מדהימה עם קול מדהים
  יש כמה אנשים עם רוע לב שמשתמשים בתורה להפחדה לשנאה
  תתבישו לכם
  אהבת הבורא נמצאת עמוק בלב
  בלי כל הדיבורים האלה אסור לשפוט אף אדם עד שלא עומדים במקומו
  ודרך אגב חשבון נפש לא יזיק לאלו ששופטים וחושבים שהם סנגור של הבורא
  הרי הקדוש ברוך רואה ויודע הכל
  אתם החרדים כל התחפושת שלכם ובסוף מוצאים אותכם עושים מעשי סדום לשון הרע ושינאת חינם …
  תתבישו תתבישו
  יהודי לא אוהב יהודי – זה המשפט הנכון כנראה
  לצלוב אישה בגלל שקיבלה מתנה

  Reply
 15. בשורות טובות

  שולמית צדיקה שכמותך. את מ-ד-ה-י-מ-ה. לכי לפי אמונתך ולבך. השם יתברך יודע מה בלב אדם.
  אל יפלו פנייך. שמרי על עצמך ועל ילדך, ואל תחושי נואש, ייעודך במקום אחר ולא באקס פקטור , שם כנראה הכל מכור, הם רצו רק רייטינג (ראית יקירה לאחר שנחשפת הם אמרו באוזניה לשופטים להשאיר את ליבי ….כאילו שמימך הם כבר מיצו.אבל אל דאגה גם ליבי תעוף ובקרוב) הכול מכור. ואת ? נשארת מלכה.יישר כוח שולמית, תמשיכי להתפלל ולהאמין.

  Reply
 16. Pingback: לאחר חשיפת פיצ'יפקעס: החרדית האנונימית נחשפה באקס פקטור - פיצ'פקעס

 17. חחחחח

  הורגים אותי כל האלה עם ה"הוכחות" התורניות מאתר חופש והעלובים שלו.
  "השמיעיני את קולך" נכתב בהמשך "הראיתי את מראיך". בוודאי שזה דיבור בין בעל לאישה, אף אישה שפויה לא "מראה את מראיה" לגבר זר. משם לומדים גם שקול באישה ערווה, יא טיפשים.

  ודרך ארץ קדמה לתורה? תזכרו טוב טוב על מתי זה נאמר. בעולם העתיק אישה לא הייתה מקפצת ומשוררת מול אלפי גברים. זאת הדרך ארץ שמדובר עליה.

  מרים הנביאה? כתוב במפורש שמרים שרה עם הנשים בנפרד. ו"תרי קלעי לא משתמעי" וכו'.
  ועוד ששירה, בכל התנ"ך כולו, הכוונה לנבואה שנשמעת בצורה של שיר (אין שירה אחת בתורה שהיא לא נבואה), ודי למבין ברמז!

  אסתי, חזק ואמץ. אולי היה כדאי קצת לצנזר את הביטויים.
  בכל אופן, לכל הנשים הממורמרות שונאות הגברים שכותבים "אסתי זה בטוח גבר" כי קשה להן לקבל את זה שיש נשים שאוהבות את התורה, אני מאחל לכן למצוא בן זוג שלא יכה אתכן הפעם!

  דרך צלחה

  Reply
  1. ליאור עזפן שר"י

   את הטוקבק הזה כמו "אסתי", כתב ליאור עזפן ימ"ש.

   Reply

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*