יוצרי 'שטיסל' מציגים: סדרה חדשה בכיכובו של יהודה ברקן

20:15

תושבי שכונת קריית הרצוג בבני ברק הופתעו לגלות בימים האחרונים מודעות בפתח הבניינים בהן נכתב כי "לטובת צילומים לסדרה חדשה ל'ערוץ 2' (מבית היוצר של שטיסל) אנו מחפשים בית עם אופי חרדי. בתשלום כמובן".

עפ"י הדיווח של איציק מן באתר 'בחדרי חרדים', יוצרי "שטיסל", הסדרה הכי פופולרית במגזר החרדי מאז ומעולם, נערכים לצלם סדרה חדשה על המגזר, כאשר הצילומים יחלו כבר בחודש הבא.

שטיסל (צילום מסך)

שטיסל (צילום מסך)

לצורך הצילומים, יוצרי הסדרה מחפשים כאמור "בית עם אופי חרדי". היוצרים מחפשים שלוש דירות "חרדיות" בבני ברק, כאשר על כל דירה להיראות דירה חרדית אותנטית – לא משופצת, לא חדשה ולא מודרנית מידי, אלא בסגנון חרדי עתיק, כך לפי הדיווח ב'בחדרי חרדים'.

לדברי גורמים בהפקה, אחת מהדירות אמורה להיות דירה שתתאים לרב ישיבה, בה ימשכו הצילומים במשך כחצי יום. דירה נוספת אמורה להיות בעלת אופי אשכנזי, למשך 10 שעות צילום, ודירה שלישית, דרושה בעלת אופי חרדי עתיק, למשך שלושה ימים רצוף.

ברקן (צילום מסך)

ברקן (צילום מסך)

בהפקה מוכנים לשלם כאלף שקלים ליום צילום, באופן יחסי לשעות הצילום, תוך חתימת חוזה מצד ההפקה ולקיחת אחריות מלאה על הבית והחפצים.

לפי הדיווח של מן ב'בחדרי חרדים', במאי הסדרה שתצולם בעוד כחודש ותעלה לאוויר בעוד כחצי שנה, הוא אלון זינגמן והצלם הוא רואי רוט, בתפקיד רב הישיבה ישחק השחקן המוכר יהודה ברקן, שחזר בתשובה.

בנוסף, לצורך הצילומים יוצרי הסדרה שכרו מספר יועצים חרדים מוכרים במגזר שיתדרכו וילמדו את המפיקים והשחקנים כיצד להתנהל כחרדים לכל דבר ועניין.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*