למה ביטל הארגון הדתי את הקמפיין בכיכובו של חצרוני ברגע האחרון?

23:22

נהניתם מהפרסומת של יריב אופנהיימר להדלקת נרות חנוכה? יריב אולי לא יודע אבל הוא לקח לפרופסור אמיר חצרוני את הג'וב.

בשעות האחרונות העלו עמותת 'קרוב ללב' קמפיין ברשת בדמות סרטון משעשע על יחסי החילונים והדתיים המעודד קירוב בין המגזרים כשמזכ"ל שלום עכשיו לשעבר ופעיל השמאל המוכר יריב אופנהיימר מככב בקליפ.

לפיצ'יפקעס נודע כי מי שהיה אמור לככב בסרטון הקמפיין של הארגון, שהפך בשעות האחרונות לויראלי הוא בכלל הפרופסור לתקשורת השנוי במחלוקת אמיר חצרוני וברגע האחרון ביטלו לו את הקמפיין ולא בגלל דעותיו הקיצוניות אלא בגלל בת זוגתו הערבייה.

(צילום מסך)

(צילום מסך)

בשיחה עם פיצ'יפקעס מספר חצרוני כי "לפני מספר שבועות פנה אלי משרד פרסום גדול, ושאל אם אני מוכן לככב – בתשלום כמובן – בקמפיין לעמותה שמנסה להיות הגרסה הדתית-לאומית של חב"ד ולשכנע חילונים להדליק נרות חנוכה כדי לא לגמור בגיהינום. עניתי שאם הייתי מוכן לעבוד באוניברסיטה של מתנחלים תמורת כסף, אין סיבה שלא ארוקן את הכיס של אנשים שגורמים נזק בעיקר לעצמם"

"סגרנו את הדיל בקווים כלליים והיינו אמורים לחתום כעבור מספר ימים, אלא שבינתיים התפוצצה פרשת סין-שירין והזכירה לסרוגים חובבי הנרות שאני לא רק אנטי-ציוני אלא מתבולל עם תעודות. ממשרד הפרסום התקשרו לומר שהם ממש מצטערים, אבל העמותה הדוסית לא יכולה לחיות עם פרזנטור שחי עם בחורה ערביה, כך הסתיימה הקריירה שלי כפרזנטור, והתחילה הקריירה של יריב אופנהיימר", חושף חצרוני.

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*