לפנים משורת הדין: כוכב הזמר החסידי יפצה את המפיק • חשיפה

20:47

מרדכי הצדיק: בהסכם בוררות בין כוכב הזמר החסידי המוכר מוטי שטיינמץ לבין האמרגן והמפיק המוזיקאלי הראשון שלו יוסי פרנקל שנערך בבית אחד מגדולי הדיינים בבני ברק סוכם כי למרות ששטיינמץ לא חייב לשלם פיצויים לפרנקל, כוכב הזמר החסידי יפצה אותו בדרכים אחרות ויכיר לו טובה על העבודה המשותפת ביניהם.

שטיינמץ, כיום אחד מגדולי הזמרים ואמני הרגש החרדים, הופיע בתחילת דרכו לפני כמה שנים תחת האמרגן יוסי פרנקל שהפיק עבורו את האירועים בהם הופיע.

זמן קצר אחר ההתקשרות בין השניים, החליט שטיינמץ לחבור למפיק המוכר רובי בנט ולעבוד עימו יחדיו. פרנקל, שלא זיהה ככל הנראה את הפוטנציאל הטמון בשטיינמץ הצעיר לא התנגד ואפשר לשטיינמץ לעבוד עם בנט.

שטיינמץ (צילום באדיבות המצלם)

שטיינמץ (צילום: אלי קובין)

לאחר תקופה, דרש פרנקל תמורה כספית משטיינמץ על ההופעות שהפיק עבורו והשניים החליטו ללכת לרב גדול בבני ברק שמתמחה בדיני ממונות – שיחליט אם שטיינמץ חייב לשלם לפרנקל או לא.

כאמור, לאחרונה הגיעו שני הצדדים להסכם בוררות אצל אותו רב וסוכם כי למרות שאינו חייב ולפנים משורת הדין יפצה שטיינמץ את האמרגן הראשון שלו ויפרגן לו בהופעות המוזיקליות לזכר ימים עברו.

יצוין, כי למרות חילוקי הדעות הכספיים ביניהם, שורר בין שטיינמץ לפרנקל יחסי חברות מופלאים והם נמצאים בקשר מקצועי קבוע ואף יצא להם לעבוד יחד כמה פעמים בתקופה האחרונה.

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*