מאגודת העיתונאים ועד לדוברי הרשויות: הכירו את הזוכים בפרסים

8:40

כמידי שנה, גם השנה יקיימו באגודת העיתונאים את כנס אילת לעיתונות. אלא שהשנה יכלול הטקס גם לא מעט פרסים לתקשורת החרדית. על פי הדיווח של איציק מן ב'בחדרי חרדים' יוענק בכנס שייערך בעוד כשבועיים פרס מפעל חיים לכתבת הצרכנות החרדית של ידיעות אחרונות, שושנה חן.

חן, בת למשפחת מחסידי גור, נולדה בתל אביב ומתגוררת כיום בבני ברק, החלה את הקריירה העיתונאית שלה כבר בשנת 1972 ובשיחה עם האתר 'בחזרי חרדים' אמרה כי "קבלת פרס מפעל חיים נפל עלי בהלם, לא הייתי מודעת שאני מועמדת ולא הייתי שותפה לבחירה, אני מכבדת את החחלטה של מי שהחליט להעניק לי פרס מפעל חיים. אני מעריכה את הפרס, אבל מפעל החיים האמיתי שלי – כבת לדור שני זכינו להקים משפחה שהולכת בדרך של כל אלו שנספו בשואה".

לדבריה: "זהו רגע של התרגשות וחשבון נפש. הבחירה בי רק מגדילה את כובד האחריות לעשות מלאכתי באמונה. התפקיד להשמיע את קול הצרכן ולהילחם את מלחמתו רק הולך ונעשה קשה יותר ויותר. אני תפילה שאוכל רק להשתפר. תודה רבה לרבים שבלעדיהם לא הייתי מגיעה להישג זה".

במהלך הכנס יחולקו גם "פרסי רדיו" לתחנות החרדיות ובין הזוכים בה נמנים השדרן עמי מימון, מגיש התכנית 'חידודון' ברדיו 'קול ברמה', המכונה "שר השמחה".

פרופ' מני אברהם, אסתר סילם אלוש, שר האוצר משה כחלון, אמנון יוסף יו"ר האיגוד ודובר עיריית באר שבע.

פרופ' מני אברהם, אסתר סילם אלוש, שר האוצר משה כחלון, אמנון יוסף יו"ר האיגוד ודובר עיריית באר שבע.

דוברת המועצה האזורית שומרון אסתר סילם אלוש, זכתה בסוף השבוע האחרון במקום הראשון בתחרות "כוכב העיר" ותטוס לסדנת תקשורת בניו-יורק במכון על שם ליליאן ווילדר. מדובר בתחרות שערך איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל במלון דן קיסריה.

הפרס הוענק על קמפיין מיוחד, השומרון כמוביל בהסברה בעולם. במסגרתו נעשה ניסיון לקדם את תדמית המועצה האזורית תוך השענות והצמדות לנושאים לאומים ובינלאומיים.

חברי ועדת השיפוט בראשות פרופסור אלי אברהם מהחוג לתקשורת באוניברסיטת חיפה, ד"ר ערן כתר, מכללת כנרת, ד"ר יפה שיר-רז מידיעות אחרונות ומנטה, אורנה אדלברג – כשר, מלשכת העיתונות הממשלתית ומני אברהם מנכ"ל יפעת מידע תקשורתי, מצאה בקמפיין כי ניכרת הבנה לעומק של דוברת המועצה באתגר השיווקי, הסטריאוטיפים וההכללות שסביב המותג למותג שעליה לקדם והצורך בשימוש באסטרטגיות שיקום תדמית.

עוד צויין, שאותה אסטרטגיה שנבחרה "הצמדות לנושאים לאומים ובינלאומיים" הייתה נכונה לאור האתגר השיווקי שנשאו פרי.

את הפרס לזוכה המאושרת העניק שר האוצר משה כחלון בטקס חגיגי שהתקיים במסגרת הכנס השנתי של איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל אשר יתקיים בקיסריה.

הפרס החלומי שבו זכתה הדוברת, הכשרה מקצועית בני-יורק במרכז "לילאן וילדר" מהמובילות העולם.

יו"ר איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל ודובר עיריית באר שבע אמנון יוסף, ציין את ריבוי העבודות המקצועיות והאיכותיות אשר הוגשו לתחרות והוסיף כי הבחירה לא הייתה פשוטה.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*