מביך: 'חשיפה בלעדית' בכיכר השבת פורסמה בערוץ 7 לפני שנתיים

20:56

'כיכר השבת' מציג – "עיתונות": היום (א) התגאו באתר 'כיכר השבת' בכותרת ראשית שהתנוססה שעות ארוכות באתר בכתבה על כך שהרב ארוש הודיע כי לא יקבל יותר נשים בעקבות פרשת הרב מהצפון שביצע מעשים חמורים בנשים שקיבל.

"פרסום ראשון: בעקבות הפרשה החמורה שנחשפה בחודש האחרון בעיר צפת, הודיע אחד מחשובי מנהיגי חסידות 'ברסלב', ראש ישיבת 'חוט של חסד' הרה"צ רבי שלום ארוש כי הוא מפסיק לקבל נשים במסגרת שעות קבלת הקהל", נכתב באתר 'כיכר השבת' בשעות הצהריים.

''חשיפת כיכר השבת'' (צילום מסך)

"חשיפת כיכר השבת" (צילום מסך)

לאחר כמה שעות החליפו את הכותרת האמורה, בפולו אפ לא פחות צועק עם תיעוד וידיאו של הרב "בעקבות חשיפת כיכר השבת: ראש ישיבת "חוט של חסד" הרב שלום ארוש, מסביר את החלטתו שלא לקבל נשים לעצה – שנחשפה ב"כיכר השבת". פנה לנשים: "אל תאמיני לשום רב. מי אמר שהוא לא יהרהר?".

מילה במילה. ערוץ 7 לפני שנתיים (צילום מסך)

מילה במילה. ערוץ 7 לפני שנתיים (צילום מסך)

אממה? מבדיקה שערך פיצ'יפקעס עולה כי ה'פרסום ראשון' וה'חשיפה הבלעדית' של 'כיכר השבת' – פורסם בכתבה שעלתה לפני שנתיים ב-11/04/13 (מצורף צילום מסך), בה מצוטט אחד התלמידים כי בעקבות חשיפת פרשיית הרב ברלנד, הודיע הרב ארוש כי לא יקבל יותר נשים.

הטקסט מוכר לכם מאיפשהו? כיכר השבץ, היום. (צילום מסך)

הטקסט מוכר לכם מאיפשהו? כיכר השבץ, היום. (צילום מסך)

אז לא ברור מה גרם ל'כיכר השבת' לפרסם את מה שפרסם, ומי הגורם שהטעה אותם, אם בכלל. פיצ'יפקעס ממליץ לקולגות לערוך בדיקה קטנה לפני שדוחפים הודעת יח"צ לכותרת הראשית.

באתר 'כיכר השבת' סירבו להגיב לדברים.

 

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*