מדוע השמיטו 'הכוכב הבא' את הקרדיט לזמר החרדי?

13:36

אתמול (מוצ"ש) שודרה בערוץ 2 תוכנית ריאליטי המוזיקה 'הכוכב הבא' בו התמודד בחור ישיבה חרדי בשם מאיר גרין שביצע את הגירסה החרדית ללהיט הישראלי 'גולדן בוי' של נדב גרג.

אממה, מי שהמציא את הקאבר הוא בכלל הזמר החרדי קובי ברומר ממועצת השירה היהודית שהדביק את המילים 'עוד ישמע' על השיר גולדן בוי יחד עם חברו יוסי פרנקל זמן קצר לאחר שהשיר המקורי זכה להתמודד בתחרות האירוויזיון הבינלאומי והפך ללהיט ישראלי. פיצ'יפקעס פרסם אז את הגירסה המדוברת כאן.

(צילום מסך)

(צילום מסך)

לפיצ'יפקעס נודע כי בהפקת 'הכוכב הבא' אהבו את הקאבר שביצע על ה'גולדן בוי' והציעו לו לבצע אותו כאודישן בעונה הנוכחית של התוכנית. ברומר, סירב עקב עומס הופעות והתחייבויות קודמות אך הציע להפקה כוכב חרדי צעיר בשם מאיר גרין, שבצע את השיר בתוכנית כאודישן לתוכנית הריאליטי.

אתמול כאמור ביצע אותו גרין את השיר המדובר בשידור חי ואף הצליח להלהיב את השופטים אך הקרדיט ליוצר קובי ברומר – הושמט משום מה.

ברומר (צילום: יח''צ)

ברומר (צילום: יח"צ)

ברומר, העלה פוסט זועם בדף הפייסבוק שלו: "אז ערוץ 2 לא נתנו לו לומר של מי הרעיון והביצוע של השיר, (קאט..) כי כנראה בגלל שלא הסכמתי להגיע לשם בעצמי על אף הלחץ העצום מצידם.. בחרתי להמשיך להופיע בציבור שלי (נקמה מטופשת) והם אף נתנו לקהל להבין כאילו והשיר שלו, (מאיר גרין ידידי שאני מת עליו!!) (סבבה, ואפילו שזה גירסה לשיר שלהם) נתתי להם פלייבק של השיר ששילמתי עליו אלפי שקלים בשמחה (גילוי נאות: שזה גם אינטרס שלי להצלחת השיר) וגם כי הם כ"כ היו להוטים לאייטם הזה בכל מחיר ואף עזרתי להם לאתר מתמודד מוצלח מאוד !!! שיבצע את זה- ובקיצור אף איזכור-תודה או משהו בסיגנון- כפויי טובה- איזכור אחד לשם המבצע או המילים -אין…!!! קשת! היינו כאן ונצליח גם בלי הפירגונים שלכם", כתב ברומר וזכה למאות לייקים ותגובות תמיכה מהמעריצים.

מהפקת 'הכוכב הבא' נמסר לפיצ'יפקעס כי "קובי ברומר הגיע לאודישנים עם הגרסה החרדית ששודרה אמש בתכנית. ברומר בחר לא להשתתף בתחרות מסיבותיו הפרטיות והציע כי חברו, מאיר גרין יבצע את השיר ע"פ גרסתו. המילים נלקחו מן המקורות והולבשו על לחן קיים שנכתבו ע"י דורון מדלי לשיר שייצג את ישראל באירוויזיון האחרון".

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*