מפחיד: כשהלביאה השתוללה על יהודה משי זהב בג'ונגל • ויראלי

13:31

במסגרת הכשרה של 50 מתנדבים ומתנדבות זק"א חדשים שיתנו מענה במקרי אסון בדרום אפריקה ובאזור, שוהה בימים אלו יו"ר זק"א יהודה משי זהב, בדרום אפריקה.

5596b688-5f78-42f6-b459-b161a8894db0

הבוקר הוא לקח חופשה ויצא לטייל בג'ונגל, כאשר במקטע מסויים אפשר לטייל עם האריות והלביאות. כמובן, לא לפני שמקבלים תדרוך כיצד להתנהג איתם. לא להתכופף, לא לכרוע, לא ללטף אותם בראש, ומקבלים מקל ביד, מקל אותו האריות מכירות, איתו מאכילים אותם בשר.

משי זהב טייל להנאתו עם שתי לביאות, בשלב מסוים בפתאומיות אחת הלביאות סובבה את הראש אל משי. משי זהב חשב שהלביאה רוצה לראות מי מלטף אותו. ואז בזינוק פתאומי היא הסתערה עליו, הפילה אותו לקרקע. המקומיים מיד הסתערו על הלביאה הכו אותה עם מקלות ושחררו את משי.

לדבריו, "זה היה פחד אימים. לראשונה בחיי שהרגשתי פחד מהו, ואת העוצמה של הלביאה. באינסטינקט תפסתי את הכיפה שלא תעוף לי. זכרתי שאסור ליפול על הקרקע, כי אז היא טורפת. אבל לא יכולתי לעמוד בפני העוצמה שלה ובחסדי ה' ניצלתי. רק קבלתי טטנוס במרפאה המקומית כדי שלא אושפע ממחלות כתוצאה מהסריטות".

"וכמובן שנזכרתי בכתוב: 'כאשר הלביא תקפה אותי נזכרתי במילים "גּ֤וּר אַרְיֵה֙ יְהוּדָ֔ה מִטֶּ֖רֶף בְּנִ֣י עָלִ֑יתָ כָּרַ֨ע רָבַ֧ץ כְּאַרְיֵ֛ה וּכְלָבִ֖יא מִ֥י יְקִימֶֽנּוּ'".

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*