מפכ"ל המשטרה הגיע בלבוש אזרחי להופעה של… אברהם פריד

9:36

לא רק חובש כיפה, גם חובב מוזיקה חסידית: בהיכל התרבות בת"א התקיימה אמש (שני) הופעה של ענק הזמר החסידי אברהם פריד, כשלמשתתפים ציפתה הפתעה בדמותו של מפכ"ל המשטרה, רנ"צ רוני אלשיך, שהגיע יחד עם רעייתו להופעה.

לדברי נוכחים במקום, אלשיך ישב באחת השורות כאחד האדם כשהוא בלבוש אזרחי. אהרון, אחד המשתתפים בהופעה, שישב בסמוך למפכ"ל, סיפר לכתב "בחדרי חרדים", איציק מן: "הייתי שקוע בהופעה, לפתע אני מפנה את ראשי הצידה ומגלה שמפכ"ל המשטרה לא פחות ולא יותר משתתף בהופעה ומתנהג כאחד האדם. זה מחזה שלא רואים בכל פעם – לחשוב שמי שמנהל את המשטרה יושב על ידך".

אלשיך בהופעה, אמש (צילום: בחדרי חרדים)

אלשיך בהופעה, אמש (צילום: בחדרי חרדים)

בהופעה השתתף בין היתר בין היתר הבחור יהודה הישראלי, שנפצע קשה במהלך מבצע "צוק איתן" והפך לסמל לגבורה מאז פציעתו. כזכור, לפני כחודש פורסם גי משרד הביטחון סירב לממן למשפחתו של הישראלי את עלויות השיפוץ שנדרש למען שיקומו בבית הוריו בעופרה. בעקבות כך, המשפחה פתחה בקמפיין מימון המונים והצליחה לגייס את הסכום הנדרש.

לקראת סיום ההופעה הקדיש פריד את השיר "חזק" ליהודה הישראלי. במהלך ההופעה, כאשר פריד ירד מהבמה לשיר "תניא" יחד עם הקהל, גילה להפתעתו את הזמר והחזן אברמי רוט יושב בקהל. פריד הזמין את רוט לשיר איתו את "כי המצוה" ורוט בנוסף שר גם את "ארץ צבי" של יהורם גאון.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*