משרד הפרסום החילוני יוצא בקמפיין נגד "המשתמטים החרדים"

14:58

משרד הפרסום יהושע TBWA ייצא מחר (יום ה') בקמפיין פרינט ופייסבוק נגד השתמטות מצה"ל – שיופנה למעסיקים. הטריגר למהלך הוא כתבה שפורסמה בתחילת השבוע בידיעות אחרונות על פיה צה"ל תפס כ-4,000 מתחזים לתלמידי ישיבה, וביטל להם את הפטור מגיוס, כך מדווח אתר 'אייס'.

לפני 4 חודשים פרסם 'ידיעות' כיצד צעירים שקיבלו פטור מצה"ל כתלמידי ישיבה, מעלים לעמודי הפייסבוק שלהם תמונות לא צנועות מחוף הים וממסיבות בהם הם משתתפים. הפרסום הזה הוביל את צה"ל לאתר אלפי צעירים כאלה, והם כבר צפויים לעלות בקרוב על מדי זית.

lomishtamet (1)

בעקבות כך, משרד הפרסום יהושע TBWA, המטפל מזה שנים רבות בעמותת 'ישראלי אמיתי לא משתמט' שהוקמה על ידי רמי יהושע, מבעלי משרד הפרסום, החליט להפיק קמפיין שיעלה מחר בפייסבוק ובעיתונים ידיעות ארחונות, ישראל היום, מעריב, הארץ וגלובס. הכותרת של הקמפיין תהיה "מי שעובד על המדינה – יעבוד גם עליך".

הטיפול בעמותה הוא פרו-בונו, ומדי יום עצמאות, ימי זיכרון ומועדים נוספים, מפיקים ביהושע קמפיין עבור המטרה הזו – מלחמה בתופעת ההשתמטות. גורמים במשרד אומרים ל'אייס' כי מימון הקמפיין הוא על חשבון המשרד, שנחשב לחברתי – עם טיפול פרו-בונו בכ-10 עמותות, שזוכות למימון הפעילות הפרסומית שלהן. לגבי הפעילות הנוכחית, אומרים אנשי יהושע TBWA כי "ראינו את הסיפור הזה בידיעות אחרונות, והחלטנו להגיב על זה. כל הקטע של 'ישראלי אמיתי' היא למגר את תופעת ההשתמטות, ולגרום לאנשים להתבייש בכך".

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*