מתמודדת לרה"ע רמת השרון בקמפיין בחירות מסית נגד חרדים

14:07

בדרך לראשות העיר רוכבים על חרדים? בעקבות הרשעתו של ראש עיריית רמת השרון יצחק רוכברגר בגין רישום כוזב ומרמה והפרת אמונים, ייערכו מחר (שלישי) בחירות לראשות העיר. שני המועמדים המובילים המתמודדים על התפקיד הם יעקב קורצקי,דתי, חוזר בתשובה, וראשת העיר בפועל, שירה אבין.

המתמודדת שירה אבין בחרה בקמפיין מסית וגזעני נגד המגזר החרדי כדי לנסות ולהיבחר על גלי השנאה נגד הדתיים והחרדים. בכרזות ושלטי חוצות שהוצבו בעיר בהן מוצגת תמונתה ולצדה תמונתו של קורצקי. כיפתו השחורה מודגשת בשל זווית הצילום. "מי לדעתך ישמור טוב יותר על רמת השרון שלך?", שאלה הפרסומת.

קמפיין גזעני ומסית (צילום: פייסבוק)

קמפיין גזעני ומסית (צילום: פייסבוק)

בתגובה לקמפיין המסתי של אבין כתב יעקב קורצקי המתמודד מולה בדף הפייסבוק שלו: "שירה יודעת שזה לא נכון. המאבק פתוח בין כל המועמדים והוא ממש לא בין שנינו בלבד. אז למה שירה העלתה את שלט החוצות הזה? כי היא חושבת שכולכם גזענים. שאם תראו כיפה שחורה ותאמינו שהמאבק הוא רק בין שנינו, תיבהלו ותנהרו בהמוניכם לקלפי כדי לבחור בה. שירה, תושבי רמת השרון אינם גזענים. הם סולדים מגזענות וישפטו אותנו רק על מעשינו ויכולתנו להנהיג את העיר להישגים ולצמיחה. אני סומך על האינטיליגנציה של תושבי רמת השרון. כנראה שאת לא!".

ממטה הקמפיין של אבין נמסר: "ההאשמות המופרכות על גזענות הן ניסיון כושל להסיח את דעת הציבור מהעיקר – שהוא עתידה של רמת השרון. שירה אבין מביאה לציבור את העובדה כי יעקב קורצקי הוא חרדי שנכלל בבחירות האחרונות ברשימת יהדות התורה לכנסת. הניסיונות של קורצקי, אדם לגיטימי המשמש גם כסגנה, להפוך את העניין הזה לגזענות – משולל כל יסוד וייכשל. ראוי שתושבי רמת השרון ידעו את השקפת עולמו, למרות ניסיונות ההסתרה שנעשו".

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*