סוף החרם? חברת המזגנים הגדולה פרסמה לראשונה ב'הפלס'

13:13

האם היחס לעיתון הפלס הולך ומשתנה? הבוקר (יום ד') פורסמה מודעת פרסומת לתדיראן, מה שעורר הרבה סקרנות בקרב אנשי התקשורת החרדיים. הסיבה היא שהעיתון סובל מחרם מודעות מאז שהוקם לפני שנים אחדות, בשל מאבקים פנימיים בתוך המגזר, שהובילו אף להתערבות משטרתית.

עפ"י הדיווח באתר 'אייס' המודעה, באמצעות משרד הפרסום ראובני פרידן, היא אינפורמטיבית ופורסמה בכלל התקשורת הכללית והחרדית. במודעה מציינים כי בהמשך להליך RECALL מלפני 8 שנים, ישנם בתי אב שלא פנו לחברה על מנת לקבל טיפול טכני מתאים לדגמים מסוימים של מזגנים מהחברה. עוד מצוין במודעה כי "כל המזגנים המשווקים על ידי תדיראן החדשה, עומד בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי".

המודעה של תדיראן הבוקר ב'הפלס'

המודעה של תדיראן הבוקר ב'הפלס

מודעה זו מגיעה על רקע שידור תחקיר בתכנית הצרכנית של ערוץ 10 – עושות חשבון, שעסק בהתלקחותם של מזגנים, גם כאשר אינם פועלים. הערכה היא כי המודעה נועדה להרגיע את הרוחות, ולכן פורסמה בכל העיתונים.

ב'הפלס' לא מתפרסמות מודעות של גופי גדולים וגופים ממשלתיים, והמפרסמים היחידים הם קטנים, או מודעות עצמיות. בחלק מהמקרים מדובר בפחד לפרסם בעיתון בשל לחצים מצד המתחרים, במקרים אחרים החליטו המפרסמים לא לפרסם בשל האיומים שספגו מגורמים כאלה ואחרים.

בשיחה עם אתר 'אייס' הסבירה מיכל איתן, סמנכ"לית השיווק של תדיראן כי "לא מדובר במודעת פרסומת, אלא במודעה אינפורמטיבית שקשורה למצב בו נמצאת החברה כרגע. המודעה פורסמה בכל העיתונים כדי להעביר מידע".

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*