"סימן רע למקצוע": העיתונאים החרדים הבכירים נגד אבישי בן חיים

6:23

העיתונאים החרדים הבכירים יוצאים בימים האחרונים נגד העיתונאי אבישי בן חיים, פרשן ערוץ 10 לענייני חרדים זאת בעקבות סדרת כתבות מגזין שהעלה במהדורה המרכזית של ערוץ 10 ועוסקת ב"התפרקות החרדית" ובין היתר ניתנה שם במה ליוצאים בשאלה.

"בקריירה העיתונאית של אבישי בן חיים רשומים רגעי שיא נהדרים: חשיפות פוליטיות מהדהדות בשנות התשעים, ראיונות בלעדיים עם דרעי בתקופת הנידוי ועוד", כותב פרשן עיתון 'משפחה' אריה ארליך בדף הטוויטר שלו. ומוסיף: "האילוץ של עיתונאי כמוהו לחזר אחר טיפוסים בנחלאות ולבסס עליהם ״תחקיר״ על ״התפרקות החברה החרדית״ הוא סימן עצוב למצבו של המקצוע".

(צילום מסך)

(צילום מסך)

בהמשך צייץ ארליך כי "נאמר זאת כך: ערוץ 10 יתפרק הרבה לפני החברה החרדית".

גם עמיתו, עורך 'משפחה' יוסי אליטוב התייחס לסדרה בדף הטוויטר שלו וכתב: "אבישי בן חיים הוא עיתונאי מקצוען ואדם מדהים אבל הכותרת של הסדרה החדשה לא מתכתבת עם המציאות. מעולם החרדיות לא הייתה כל כך חזקה ואטרקטיבית ומשפיעה וחסינה כמו היום. איפה החזרה בשאלה בתקופת ההשכלה ובקום המדינה ואיפה החזרה היום. אפס השוואה: לא במספרים ולא בעוצמות".

(צילום מסך)

(צילום מסך)

מי שיצא באופן מפתיע להתקפה בטוויטר הוא העיתונאי החרדי הבכיר אבי מימרן, מגיש המהדורה המרכזית ברדיו 'קול חי' שלא מרבה לצייץ בטוויטר שלו: "חבל, צפיתי בכתבה של אבישי בן חיים על ״התפרקות״ החברה החרדית. הדבר הראשון שעשיתי מיד אח״כ: בדקתי אם אבישי בן חיים זה בגימטריה אמנון לוי", צייץ מימרן.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*