סערת השף המפורסם: גולשים חרדים משיבים אש – ומסמסים לרושפלד

20:01

סערת התבטאויות השף המפורסם ושופט הריאליטי יונתן רושפלד נגד ה'דוסים' ממשיך להסעיר מגזר שלם, ויש מי שהחליטו לו לשתוק ולהשיב אש.

אפליקציית ה'וואטסאפ' של השף המפורסם מוצף בימים אלו בהודעות זועמות של מאות גולשים חרדים המוחים על התבטאויות של רושפלד נגד המגזר החרדי.

(צילום מסך)

(צילום מסך)

כזכור, רושפלד התבטא קשות נגד המגזר החרדי והדתי ביום שישי האחרון בראיון ל'ידיעות אחרונות' ואמר כי "נמאס לו שהכסף שלו הולך לדוסים" ובמוצאי שבת המשיך לתקוף את המגזר בראיון לכתב 'בחדרי חרדים' וטען כי הוא "מממן 80% מהמגזר החרדי שלא עובדים", לדבריו.

הגולשים הזועמים לא הסתירו את הכעס הרב, וכתבו לרושפלד את אשר על ליבם. כך למשל, איש התקשורת החרדי צביקה גרוניך, כתב: "שלום לך השף יונתן רושפלד. זה אני, "הדוס" שאתה משלם לו את הצ'ק בסוף החודש. רציתי לעדכן שבחודש הנוכחי אתה יכול לאחר את מועד התשלום. לא אטריח אותך, אני שבע מהחג. כן, למרות שאכלתי מרור ומצות (אשכנזי, אתה יודע)".

(צילום מסך)

(צילום מסך)

"רושפלד, תתעורר מהסרט שאתה חי בו. אתה לא מממן אותי ולא את עמיתיי "הדוסים". אנחנו קמים עם שחר (יש לנו כמה עניינים עם אלוקים. למשל, לומר לו תודה שפקחנו עיניים. סיטואציה שבטח מייסרת אותך) ואחר-כך יוצאים לעבוד. יוצאים להביא פרנסה הביתה.הפראיירים שבנינו, אפילו הוציאו פעם כמה וכמה שקלים כדי לאכול מהפה שטוף השנאה שלך. כן, זה מייסר אותי עכשיו", כתב גרוניך.

והוסיף: "בסוף החודש, אנחנו משלמים כמוך ביטוח לאומי, מע"מ, מס הכנסה וארנונה. תשלומים שבימים שהיית מובטל וחסר עבודה, אנחנו שילמנו ומימנו אותך ואת דמי האבטלה שלך – רושפלד, השלת עשרות ק"ג, שאפו. הגיע הזמן שתשיל את כולך מאיתנו, הדוסים, ותפנים שאתה לא מממן אותנו".

גולש אחר כתב לרושפלד כי "היי רושפלד, אני דוס ואני רוצה שתעביר לי כסף בבקשה, מס' חשבון?", רושפלד לא נשאר חייב והשיב לו: "מעביר כל חודש". "לא קיבלתי, כתב לו הגולש ורושפלד הגיב: "חבל".

 

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*