סערת סרטון ההסתה המבוים של 'רשת': הכתב שפוטר מתנצל

13:25

לאחר שפוטר בעקבות סרטון ההסתה המבוים המציג כביכול חרדים שוברים דגל ישראל בבני ברק – מתראיין כתב 'רשת' לשעבר והאיש מאחורי הפרובוקציה גיא הוכמן לעיתונאי ישראל כהן באתר 'כיכר השבת' ומדבר על הכל.

"הרעיון הגיע מתוך המערכת, כשהכוונה היתה ללכת לכמה מקומות, שונים זה מזה – תל אביב, בני ברק, כפר ערבי וכו' – ולבחון את יחס הקהילות השונות לדגל. הספקנו לצלם גם בתל אביב, וגם שם קיבלנו תגובות שונות. משום מה זה לא נכנס", מספר הוכמן לכהן.

%d7%9b%d7%aa%d7%91-%d7%a8%d7%a9%d7%aa

"התבקשתי להיות זה שהולך עם הדגל, והטעות שלי היתה שהסכמתי לכך. כל היוזמות היצירתיות שלי עוסקות בתחום ההומור. לצערי, כאן בפעם הראשונה חרגתי מהז'אנר. אני רגיל שהכל בשליטתי – משלב הרעיון, דרך הביצוע בשטח ועד לעריכה שאני עושה בעצמי. במקרה הזה לא היה לי חלק בשום שלב למעט הצעדה עצמה עם הדגל", הוא מספר.

הוכמן מתנצל אומר: 'מתנצל מעומק לבי בפני כל מי שנפגע, ובמיוחד בפני החברה החרדית. אין ולא היה לי דבר כנגד החרדים, או נגד כל קבוצה אחרת בחברה הישראלית. אכזבתי ואיבדתי אמון של ציבור חשוב שחלקו עוקב ומפרגן לתכנים שלי. מי שמכיר אותי, יודע שזה לא אני. אני כועס על עצמי שהסכמתי לקחת חלק בדבר שלא בתחום העבודה שלי ושלא היה בשליטתי, כועס על עצמי שהסכמתי בכלל לחרוג מהתחום הקומי. אני מקווה שבציבור החרדי תימצא ההבנה והיכולת למחול לי. טעיתי. זאת הטעות הכי גדולה בקריירה שלי".

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*