עורך חרדי: "אין שום בעיה שעיתונאי יהיה יחצ"ן" • סערה ברשת

17:48

השפל בעיתונות החרדית: בראיון לאתר רדיו קול חי, נשאל העיתונאי אליעזר שולמן, מעורכי השבועון החרדי 'משפחה' אם הוא לא רואה בעיה בלשמש כיחצ"ן ודובר במקביל לתפקיד עיתונאי ותשובתו עוררה סערה בברנז'ה החרדית.

"קודם כל יש את זה גם בציבור בכללי. קח למשל את איתן הבר, שהיה כתב 'ידיעות' וראש לשכתו של רבין. כל עוד מתקיימת הפרדה, הדברים ידועים וניתן גילוי נאות – זו לא בעיה. כמובן שהייתי מעדיף שזה יהיה אחרת, אבל אני מתמודד מול מציאות, כל זמן שזה נשאר במסגרת הגילוי הנאות ולא משפיע על העבודה – בהחלט אפשר לחיות עם זה", אמר שולמן לכתב, ישראל פריי, ועורר גל של תגובות ברשת.

שולמן (צילום: טוויטר)

שולמן (צילום: טוויטר)

העסקן החרדי הצעיר, אביגדור רבינוביץ, בחר לתקוף את שולמן בדף הטוויטר שלו וכתב: "כשעיתונאי כמו אליעזר שולמן אומר בראיון ש"אין שום בעיה לעבוד כיחצן במקביל לעבודתו בעיתונות" זה ביזיון. תקשורת במיטבה", עקץ רבינוביץ.

מי שבחר להשיב לרבינוביץ הוא בצלאל קאהן, המנהל את התוכן ברדיו 'קול חי' שהחליט להפוך את זה לאישי. "לא יפה לפגוע באביך, ככה לעיני כולם", כתב – עקץ קאהן כשהוא מתכוון לעיתונאי בני רבינוביץ המשמש ככתב ב'יתד נאמן' ומדברר את בית הרב שטיינמן.

רבינוביץ ג'וניור לא נשאר חייב והשיב לקאהן: "מעניין כמה הפלג הירושלמי משלם לך על היח"צ", תוך שהוא מדגיש את השמועות על כך שקאהן מזוהה עם הפלג החרדי הקיצוני.

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

1 תגובות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*