עמית סגל נגד האתרים הדתיים: "על איסור לשה"ר לא שמעו"

17:14

העיתונאי הדת"ל נגד האתרים הדת"ל: הכתב הפוליטי של ערוץ 2 עמית סגל, כתב בדף הטוויטר שלו כי ""שני החרד״לונים האלה, סרוגים וכיפה, הם אתרים שמתמחים בתרי״א מצוות. על איסור לשון הרע ואיסור הלבנת פנים לא שמעו".

את הדברים כתב לאחר שאתר 'סרוגים' שיתף בדף הפייסבוק שלו תמונה שהעלה העיתונאי יוסי בן עטר, בדף הטוויטר שלו בו נראה יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה – אוכל במזנון הכנסת על אף ה'רמאדן' שבו נוהגים המוסלמים לצום.

איסור הלבנת פנים. סגל

איסור הלבנת פנים. סגל

יו"ר מועצת יש"ע לשעבר דני דיין שיתף את הפוסט של 'סרוגים' בטוויטר שלו וכתב: "מהאתר שכמעט פרסם פעם תמונה של חלזונות בצלחת שלי (עד שהתברר לעורך שזה היה קרם חצילים".

אתר סרוגים. אילוסטרציה (צילום מסך)

אתר סרוגים. אילוסטרציה (צילום מסך)

בתגובה לדברים, כתב העיתונאי גדעון דוקוב מ'מקור ראשון' לעמית סגל ודני דיין כי "יפה לראות שכבוד האיסלאם כ"כ חשוב לסרוגים", והוסיף: "אפשר לבקר את 'כיפה', יש על מה, אבל הם ממש לא חרדלי"ם".

אתר כיפה. אילוסטרציה (צילום מסך)

אתר כיפה. אילוסטרציה (צילום מסך)

עורך האתר 'כיפה' חנן גרינווד התייחס אף הוא להאשמות נגד 'כיפה' וכתב: "שמח לראות שיש מי שחושב שהתחזקנו, אבל מתי בדיוק עברתי על איסור לשעון הרע והלבנת פנים?", תהה גרינווד.

סגל השיב כי "מסכים לגבי החרדלי"ם. סרוגים הוא ליגה משלו, אבל בעיקרון ייבוא של חלק מתופעות הקטנוניות בעיתונות הכללית – מבאס".

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*