פרחי התקשורת מתכנסים: עיתונאים לצד שדרני נייעס על צלעות ב'רודריגז'

7:47

ערב גיבוש בברנז'ה: תעשיית קווי הנייעס שפרצה בשנים האחרונות לכותל המזרח של התקשורת החרדית ממשיכה לפרוח, חברי מערכת קו 'הנייעס החרדי' מהוותיקים ומהמובילים בשוק התיישבו לארוחת ערב מפנקת במסעדת רודריגז בירושלים.

בשעה 20:00 נכנסו בזה אחרי זה העיתונאים: אבי שיף הפוליטי של 'בחדרי', מנדי גרוזמן החבדניק של 'מקור ראשון', שמעון ליברטי עורך ב'כיכר השבת' ויעקב עמר שזכה בתחרות 'הדובר' של 'קול ברמה'. כמו"כ איש קבוצות הוואטסאפ: איציק דדו (איציק המציק בלע"ז) , ידידיה חסון שעבד קשה בשביל אלי ישי (לפיצ'יפקעס נודע כי הוא כבר התאושש מהאכזבה הגדולה בליל ה-17 במרץ), ושדרני הנייעס יוסי קרויזר וזאבי סגל.

10408087_718136978312102_8381644751800622143_n

מה אתם רוצים מהמלצרית?

AmLFv_FDQlX5a-K2GAp9D9EIHJZkdEtRZknlX21AovDW

בתיאבון שיף

ליברטי ויוסי קרויזר פתחו בתחרות מי יסיים ראשון את פלטת הבשרים העשירה, אבי שיף לגם מהקולה הקרה וכבר רץ החוצה כדי לדווח על סקופ שפתאום הגיע, מנדי גרוזמן שהגיע קצת באיחור לא ויתר על הכוס יין כמנהג הרבי שליט"א מליובאוויטש, ומשה פלדמן הכתב הנמרץ מרדיו קול ברמה כבר פתח תוך כדי ויכוח עם קרויזר, בראיון בלעדי עם הסופר החרדי יאיר וינשטוק.

לפיצ'יפקעס נודע כי הפגישה ארכה כשלוש שעות, מנדי גרוזמן שהפתיע עם הגיגים חדשים כמיטב המסורת, אבי שיף ששיחזר את היום המתיש בכנסת, משה פלדמן ויוסי קרויזר הימרו האם בסופו של דבר ייסגרו קווי הנייעס? פלדמן קצת היסס אבל קרויזר היה נחרץ כי זה לא יקרה לעולם, מי ינצח? ימים יגידו.⁠⁠

עד שלא ידע

עד דלא ידע

''קו הנייעס השעה עשר..''

"קו הנייעס השעה עשר.."

אודות המחבר

עוד בכותרות

2 תגובות

 1. תלמיד

  ומה יגידו כל הכתבי נייעס האלה על המכתב של הרב שטיינמן שאני מחזיק ביד כנגד קווי הנייעס
  "ואיסור חמור להפעיל קווים אלו ואיסור להאזין ולהתראיין (!!!) לקווים אלו שרבים חללים הפילו".
  אבל כנראה שהרב מתאים להם רק שזה לא פוגע בכסף שלהם. צבועים.

  Reply
  1. יוסי

   ומה לגבי מה שהרב שטיינמן דיבר לגבי האינטרנט ???
   אבל כנראה שהרב מתאים לך רק כשמתחשק לך. צבוע

   Reply

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*