פרסום ראשון: העיתונאים החרדים שישתתפו בכנס העיתונות באילת

15:46

בעוד שבועיים יתקיים כינוס לעיתונות ותקשורת של אגודת העיתונאים הישראליים בעיר אילת, כמידי שנה, וישתתפו בו בכירי העיתונאים בישראל, כתבים ועורכים מכל כלי התקשורת בארץ.

בכינוס שיתפרס על שלושה ימים, יתקיימו עשרות דיונים מרתקים, שיעסקו בנושאים אקטואליים על סדר יומה של התקשורת הישראלית בשנת 2015. תעשיית התקשורת שחווה בשנים האחרונות משבר מתמשך, חמור ומטלטל – פועלת במציאות מורכבת ומתמודדת עם אתגרים קשים. פעולתו הנחושה של השלטון בעיצובה מחדש של מפת התקשורת בישראל, היא חסרת תקדים בעוצמתה ובהיקפה.

ינחה את הפאנל. (צילום: טוויטר)

ינחה את הפאנל. (צילום: טוויטר)

לפיצ'יפקעס נודע כי ביום השני לכינוס, יתקיים פאנל מיוחד שיעסוק במצבה של התקשורת החרדית בכותרת "מתחזקים, בעזרת השם – משבר? לא בעיתונות החרדית".

את הפאנל ינחה העיתונאי החרדי יוסי אליטוב, עורך 'משפחה' וישתתפו בה עיתונאים בכירים העוסקים במגזר, ביניהם: עופר חדד – כתב ערוץ 2, חיים לוינסון – כתב הארץ, מאיר גל – מו"ל האתר החרדי הגדול 'בחדרי חרדים', יצחק נחשוני – עורך 'מרכז העניינים', יהודה שלזינגר – כתב ישראל היום והפרסומאי אורן אלימלך – מגל אורן.

עיתונאי חרדי נוסף שישתתף בפאנל אחר בכינוס, הוא מני גירא שוורץ, עורכו הראשי של אתר 'בחדרי חרדים' ופרשן בכיר ברדיו 'קול חי'. גירא ישתתף כנציג אתר חרדי בפאנל שיעסוק בתקשורת בעידן האינטרנט.

ישתתף בפאנל בנושא האינטרנט. גירא (צילום: יח''צ)

ישתתף בפאנל בנושא האינטרנט. גירא (צילום: יח"צ)

עוד נודע לפיצ'יפקעס כי בתחנות הרדיו החרדיות קול חי וקול ברמה התקבלה ההזמנה להשתתף בכנס אך ככל הנראה לא אף נציג מהם לא ישתתף. מארגני הכינוס אף פנו למגיש המהדורה המרכזית בקול חי, אבי מימרן, שישתתף וינחה פאנל בכנס אך זה האחרון סירב.

יצויין, כי עיתונאי היומונים החרדים לא הוזמנו כלל לכנס, כך גם נציגי מטעם השבועון החרדי 'בקהילה' שלא ידעו כלל על קיומו.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*