צביעות העיתונאים הדת"ל: זלזול ברב עובדיה לעומת הרב סתיו / דעה

15:05

עדיין לא הסתיים מלחמות הערבים וכבר התחילו מלחמות היהודים.

שבוע שעבר כתב אריה יואלי, עורך אתר סרוגים, שהשרפה בקבר יוסף זה מתנה להרב עובדיה על תמיכתו בהסכם אוסלו. אני לא אכנס לעצם הענין שהרב עובדיה זצ"ל הוטעה על ידי רבין וחבר יועציו. רבין שיקר לרב עובדיה זצ"ל בלי למצמץ.

לכתוב ככה על פוסק ענק שפסק את פסקיו לפי דעת תורה זה חוצפה ממדרגה ראשונה. הרב עובדיה היה הרב היחיד בעולם שהתעסק עם סיפור העגונות ממלחמת יום כיפור. אף רב בעולם לא רצה לקחת על עצמו את זה. הרב אלישיב זצ"ל ושאר הרבנים באותה תקופה כולל רבני הציונות הדתית ביקשו מהרב עובדיה להתעסק עם זה.

כנראה שכולם ידעו את גדולתו של הרב עובדיה. הרב עובדיה סיפר שלא היה ישן לילות כי בכה בלי הפסקה על העגונות. ושלא היה יכול לראות את צערם.

כותב השורות. (צילום: יח''צ)

כותב השורות. (צילום: יח"צ)

איך יכול מר אריה יואלי שהוא בסך הכל לבלר לכתוב את הגיגיו על גאון עצום יחיד בדורו?

הרב עובדיה כתב את פסקיו לפי דעת תורה. ולא לפי גחמות פוליטיות כמו חלק מההנהגה הרוחנית של כיפות הסרוגות (אם יש בכלל דבר כזה).

כששדרן חרדי אמר משהו שנשמע ממנו זלזול על הרב סתיו. כל הכיפות הסרוגות השתוללו. עמית סגל מערוץ 2 אמר שעד שהשדרן לא מתנצל הוא לא יתראיין בתחנה שלו. לזלזל בהרב עובדיה בבוטות כזו זה מותר?

ועוד משהו, בעל האתר שאצלו עובד מר יואלי, דואג להבהיר בכל במה אפשרית ובכל מיקרופון מצוי כי הוא תלמיד של מרן זצ"ל ובדרכו הולך ולאורו נוסע, אז איך הוא עדיין מחזיק אותו אצלו? תמהני.

הבהרה: הכותב לא קשור לש"ס בשום צורה ולא תלמיד של הרב עובדיה יוסף זצ"ל, רק כאב לו על פגיעה במרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*