צ'ולנט ומועדון תל אביבי: הכוכבים החרדים בילו עם גיא הוכמן

20:16

מחול לך מחול לך מחול לך: לאחר סרטון הפרובוקציה שביים בבני ברק, הסערה בעקבותיו ועשרות ההתנצלויות שלו – בילה ביום חמישי האחרון כתב 'רשת' לשעבר ועד לפני כמה שעות אויב המגזר, גיא הוכמן, עם עיתונאים וכוכבי רשת חרדים.

תחילה הגיע הוכמן לבני ברק להשתתף בשיעור תורה יחד עם העיתונאי ישראל כהן מאתר 'כיכר השבת', דובר צה"ל למגזר החרדי חזקי שכטר, איש התקשורת החרדי מוישי ביכלר וכוכבי הרשת החרדים מלך זילברשלג מ'כאן' ודב אייכלר מ'קול ברמה'.

גיא הוכמן

לאחר שסיימו להתפנק על צלחות צ'ולנט וגעפילטע פיש בבני ברק, לקח הפעם הוכמן את הכוכבים החרדים למועדון התל אביבי 'כולי עלמא' שבמרכז תל אביב.

"גיא הוכמן, זה שלפני שבוע יצאתי עליו פה בפוסט, נפגש איתי אתמול לגמרי במקרה בבני ברק. אם כבר נפגשנו, אז ישבנו ל-לא סולחה על מנת טשולנט, עם גפילטע פיש, כבד קצוץ וחזרת בבירת שבירת הדגלים. סיימנו שם, הוא עם הקיבה הכבדה שלו שקרסה תחת המעמסה המזרח אירופית, אני ועוד שלושה מבני ובנות עמנו, יצאנו לתל אביב כדי לחזות בפלא של העם ההוא, זה שההעדפה שלו לבילוי בחמישי היא לא צלחת חמין ורגל קרושה.", כתב זילברשלג בדף הפייסבוק שלו.

(באדיבות המצלם)

(באדיבות המצלם)

"מכאן קריאתי לקולגות ב'רשת', החזירו את גיא הוכמן לעבודה, עבורי ועבור הרבה חרדים שסלחו וכואב להם על אדם שאיבד את פרנסתו", קרא זילברשלג.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*