צפו: הסלבס התכנסו בקניון איילון להצהיר "לשון הרע לא מדבר אליי"

16:59

תחת הכותרת "לשון הרע לא מדבר אלי" הושקה בשבוע האחרון, תערוכה ייחודית פרי שיתוף פעולה של קניון אילון ומשפחת הלפרין. במסגרת התערוכה מוצגות מגוון יצירות של תמונות ופריטים מעוצבים שנוצרו על ידי מיטב מעצבי האופנה והידוענים בישראל.

וידיאו: דוד הלפרין מספר איך נולד הסטיקר "לשון הרע לא מדבר אלי", וגם: ‏‎להקת 'או-ומן' מקפיצים בשיר השיימינג היהודי החדש – "לשון הרע לא מדבר אלי":

צילום: איציק מן, בחדרי חרדים | עריכת וידיאו: פישל רוזנפלד

מטרת התערוכה להגביר את המודעות נגד לשון הרע המשמש כאבן דרך ומוטו עבור אנשים שהמשותף להם הם ערכים, רצון ושאיפה לחברה טובה ואיכותית יותר ולעודד שמירה על הפה מדיבור רכילות ולשון הרע תעניק לכולנו חברה מלוכדת, בעלת שיח חיובי וטוב סביבנו.

לדברי רינה טל, מנכ"ל קניון אילון: "שיתוף פעולה זה חשוב וייחודי לקידום אמירה בעלת משמעות רבה בישראל. קניון אילון פועל ויוזם עבור פעילויות ותערוכות מקוריות וחדשניות מעבר לחנויות הקניון אשר מעצים את חווית הבילוי וההשראה לכל המשפחה".

יזמי התערוכה הוסיפו וציינו כי "הגברת המודעות לסלוגן ׳לשון הרע לא מדבר אליי׳ מתעצם והופך לדרך חיים בציבור הישראלי שמעדיפים לראות את הטוב אחד אצל השני. התערוכה בקניון איילון מציגה עשרות עבודות של דמוית מפתח ששמחו לקחת חלק בפרויקט".

התערוכה תתקיים במהלך החודש הקרוב, בקניון אילון, ברחבת הכיכר המרכזית.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*