רגע לפני הגמר: התמיכה של רה"ע החרדי במתמודד 'האח הגדול'

15:26

שעות לפני חגיגת הגמר לעונה הנוכחית של תוכנית הריאליטי 'האח הגדול', הפתיע ראש העיר החרדי משה אבוטבול את דיירי בית 'האח הגדול' כשהגיע עם מסוק להביע תמיכה במתמודד ברק אדרי, תושב העיר בית שמש.

אדרי, בן 25, נולד למשפחה דתית מסורתית מבית שמש. כיום הוא חי בקיבוץ צרעה. “אני הקטן בבית מתוך חמישה אחים", הוא מספר. “בן זקונים. כל אחי נשואים ויש לי קרוב לעשרה אחיינים. אנחנו משפחה מזרחית ממוצעת, דתית מסורתית, לא עשירים, אבל גם לא עניים. מאוד מגובשים. האחיות שלי גרות ליד הבית של ההורים שלי, ואנחנו בכל יום שישי נפגשים לארוחה אצל הורי", סיפר אדרי כשנכנס לבית.

אבוטבול במסוק

אבוטבול במסוק

בנעוריו היה אדרי תלמיד ישיבה, עד שחזר בשאלה בגיל 16 ועבר לקיבוץ צרעה. "הייתי תלמיד ישיבה, למדתי בבית ספר רק לבנים", הוא מגחך. “בכיתה י' עזבתי את הבית בעקבות ויכוחים על רקע דת. חזרתי בשאלה והתחלתי ללמוד בקיבוץ בחינוך רגיל. מאוד משך אותי החופש. עפתי על הקטע של החילוניות", סיפר אז אדרי.

מלבד, ברק אדרי מתמודדים הערב גם שי מיקה יפרח, עומרי בן נתן ודודו כהן לגמר 'האח הגדול' והמנצח מבין הארבעה יזכה במיליון שקל וילוהק לתוכניות בידור כאלה ואחרות.

המסוק מבחוץ

המסוק מבחוץ

כאמור, ראש העיר בית שמש וסגנו מאיר בלעש העלה היום מסוק תמיכה במתמודד ברק אדרי, תושב העיר, מכסף שנאסף מעסקים בעיר ומעריצים של אדרי, תושבי בית שמש.

 

 

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*