רוצים תקשורת חיובית? תתפארו בהישגים למען כלל הציבור

14:00

חוק הבטחת הכנסה עבר בוועדת שרים לעניני חקיקה. והעיתונות החרדית כמרקחה. כל עיתון מפלגתי מספר שזה עבר בזכות נציגו (אין עוד נציגים) כל השאר בועות באויר. עוד לא הגלידו הפצעים של הממשלה הקודמת וכבר רבים על קרדיט.

הממשלה הזאת על קרעי תרנגולת. אף אחד לא יודע מה יהיה מחר. כל חוק לטובת החרדים קשה מאד להעביר. לפני שנתיים החרדים חוו הסתה נוראה. שכביכול כל החלאות והתלאות במדינה זה בגללם.

משפחות אברכים רעבו ללחם.(ועדיין רעבים ללחם). קצבאות הילדים לא עלו. עם סיפורי חיסכון ושאר תרוצים עלובים. ועכשיו החכי"ם שלנו רבים על קרדיט.

לזה בדיוק מחכים אויבינו ושונאינו מבית.

התקשורת החילונית חוגגת עליכם. ומבליטה כל מריבה וכמובן מנפחת. וזה נזק בלתי הפיך. אויבינו יקחו את הכותרות ויזעקו בגרון ניחר. הנה החרדים שוב עושקים את קופת המדינה.

כותב השורות. (צילום: יח''צ)

כותב השורות. (צילום: יח"צ)

"אין הברכה שרויה אלא בדבר הסמוי מן העין", וזו לא רק סיסמה או פתגם – זה דרך חיים ועצה להצלחה.

אתם רוצים להראות לאברכים שהצלחתם להחזיר את הקצבה? חכו שזה יכנס להם לחשבון הבנק. הם ירגישו את זה. ויבינו לבד מי דאג להם. לא צריכים לחגוג בכותרות ולצאת בהצהרות. זה רק מזיק לכם ובסופו של דבר לכולנו, בני המגזר החרדי.

אתם נותנים דלק לאויבינו בזה שאתם מתקוטטים. הרי אתם לא רוצים שמחר יקום יאיר לפיד חדש שיסתנוור מהכותרות האלה וירוץ להוציא אותם לתקשורת החילונית שיציג את הדברים לציבור החילוני שגם ככה לא רואים אותנו בעין יפה. ומכאן הדרך להסתה נגד המגזר החרדי, קצרה.

רוצים תקשורת חיובית? תשלחו כתבים  לפריפריה שיראיינו אנשים שנעזרו על ידי החכי"ם החרדים, למרות שלא הצביעו עבור מפלגתם.

40 שנה אתם בכנסת. ועדיין לא למדתם את הדבר הבסיסי שכל ילד בכיתה א' יודע: לתפוס את הכיסא הרחוק ביותר מהמורה. המורה פה זה התקשורת החילונית שרק מחכה לנשוך אותנו.

תתפארו בהישגים למען כלל הציבור הישראלי. תציפו את העיתונים שלכם עם עשיה למען הכלל (לא למען הפרט) יש לכם המון מה לפרסם. מתחום הבריאות ועד תחום הרווחה. אתם עושים המון למען כל שכבות העם.

אל תפרסמו הישגים סקטוריאליים. כי בנפשינו היא.

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*