תחרות האתרים החרדים הכניעה את 'קול חי': עורך האתר פרש

23:12

פרסום ראשון: לאחר יותר משלוש שנים, פרש הערב (ב) איש התקשורת יוסי צלניקר מתפקידו כעורך הראשי של אתר 'קול חי', אתר התוכן של תחנת הרדיו החרדית הגדולה.

רק לפני שנה, השקיעו הנהלת רדיו 'קול חי' כספים ומשאבים רבים בפיתוח אתר האינטרנט בניסיון להתחרות עם שני אתר החדשות החרדים הגדולים הקיימים 'בחדרי חרדים' ו'כיכר השבת'.

הנהלת הרדיו השקיעה אז בעיצוב מחדש ובניית ממשק מפותח ומתקדם לאתר ואף צירפה צוות תוכן מקצועי שכללו, לבד מכתבי הרדיו גם עורכי תוכן מסביב לשעון.

אולפני קול חי. אילוסטרציה (צילום: יח''צ)

אולפני קול חי. אילוסטרציה (צילום: יח"צ)

לפני כמה חודשים, החליטו בהנהלת הרדיו להפסיק להקצות משאבים לאתר, ושלושה העורכים המקצועיים של האתר, יעקב גרוקה, ישראל פריי ויוסי שבתאי, פרשו או פוטרו מהאתר. שניים מתוכם שולבו עד מהרה בכלי תקשורת חרדים אחרים כשכיום, משמש גרודקה ככתב הפוליטי של האתר החרדי הגדול 'בחדרי חרדים' ופריי כעורך בכיר ברשת 'קו עיתונות'.

מי שנשאר עד הערב באתר 'קול חי', ואף שימש כעורך הראשי של האתר, הוא איש התקשורת החרדי יוסי צלניקר, שכאמור פרש גם הוא הערב מהאתר ובכך נסתם הגולל על האתר, שהיווה עד לפני תקופה לא רחוקה איום על האתרים הגדולים במגזר.

מי שמשיך לתפעל את האתר, ויעלה לשם את החומרים מהתוכניות השונות המשודרות ברדיו הוא אפרים דוד המשמש גם כדובר הרדיו ונחשב לאיש אמונו של מנכ"ל הרדיו, אבי רוזן.

"עלילות אתר קול חי מלמדת אותנו כי בניגוד למה שרבים סוברים, אין כיום מקום לעוד אתרי חדשות חרדים ולא באמת ניתן להתחרות באתרים החרדים הגדולים והוותיקים – 'בחדרי חרדים', ו'כיכר השבת", מסביר לנו גורם המעורה בעולם התקשורת החרדית.

מנגד, גורמים ב'קול חי' אומרים הערב ל'פיצ'יפקעס' כי "בהנהלת הרדיו החליטו לע עתה להתמקד ברדיו, שכיום היא המובילה במגזר החרדי, ולא להשקיע באתר משיקוליים מקצועיים".

צלניקר עצמו מסר הערב כי "כל דבר טוב בא לסיומו. בימים אלה אני מסיים את תפקידי באימפריה לאחר שלוש וחצי שנות עבודה פוריה. אני רוצה להודות לכל אחד מכם על הכתף והסיוע, החברות והתמיכה, ולבקש סליחה ומחילה אם פגעתי או ציערתי מישהו מהמשפחה פה – רוצה להודות למכובדי וידידי, מנכ"ל התחנה ר' אבי רוזן על ה-כל בכל מכל כל"

אודות המחבר

עוד בכותרות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*