תיעוד: תולש את הפאשקווילים נגד החיילים החרדים

17:52

בלילה האחרון (ב) נתלו בלוחות המודעות בשכונות החרדיות בירושלים מודעות צבעוניות ענקיות נגד החיילים החרדים המתגייסים כקמפיין המשך נגד המכונים בפי קיצוני המגזר החרדי כ'חרדקי"ם'.

בקטע הווידאו, נראה אחד מיוזמי הקמפיין כשהוא עובר בין הקירות השונים ותולש מודעות של קמפיין ה"חרד"קים". תוך כדי תלישת המודעות מסביר כי "כפי שאתם רואים, קמפיין ה'חרד"קים' חזר. זה לא מפלצת. זה בסך הכל חתיכה של נייר. אז מה עושים? פשוט תולשים אותה".

לקראת סוף הסרטון נראה התולש זורק את שאריות מודעות קמפיין ה"חרד"קים" לפח ומוסיף כי "את השאריות נזרוק לפח כמובן בשביל לא ללכלך את הרחוב. בייחוד לא עם זבל מהסוג הזה". צפו בתיעוד:

אודות המחבר

עוד בכותרות

1 תגובות

 1. אוי לנו מיום הדין אוי לנו מיום התוכחה

  "גם בשעת מלחמה צריך לדעת לא להתחבר לרשעים" חיילים חרדקי"ם

  הגרי"י קלמנוביץ שליט"א בדברים חריפים: "המלחמה האמיתית היום היא נגד ה'ערב רב' וה'עמלק' של השלטון והצבא" "גם היום יש להזהר מלהתחבר לרשעים", כך מתריע הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א הממעט לצאת מביתו ולשאת דברים בציבור. הפעם חרג ממנהגו ומסר שיחה.

  "כיום", פתח ואמר הגרי"י, "עלינו להבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני שכדברי הגר"ח זיע"א 'תכליתו של הציונים היא לעקור את יסודי הדת'. כיום הדבר כבר בולט כמו שציין רבי אלחנן וסרמן ז"ל שלפני הגאולה הערב רב ישלוט וישפיל את תלמידי החכמים האמיתיים, ועליהם כיוון החפץ חיים שהם מזרע עמלק. על כן צריכה להיות הכרה חזקה בקרב בני תורה להתרחק מהשפעתם הרעה של השלטונות.

  "וכיון ועיקר כוחו של השלטון", המשיך, "זה הצבא, וכפי שהתבטא אותו רשע (ראש הממשלה דאז דוד בן גוריון ימ"ש שהצבא הוא 'בית חינוך טוב' מ.ו.), ואם כך ודאי כעת בשעת מלחמה צריכים אנו להתחזק בעצמנו היטב שלא להתחבר אליהם לא באופן מעשי ואף לא באופן רגשי, וגם התפילה שצריכה להיות עליהם היא על פי גדרי התורה. כפי שהעידו מהסטייפלר זצ"ל שאמר שהתפילה עליהם צריכה להיות רק מכיון שלצערינו יש שם גם "ערליכע יידן" (יהודים הגונים. מ.ו.).

  "כל שיקולי המנהיגים שלהם אינם טהורים", המשיך ואמר, "בודאי אינם על פי תורה ומתוך זלזול בחיי אדם. ואשר לחיילים, כבר פסק החפץ חיים זצ"ל, שכל שיש בו אפיקורסות ומערער אף על דקדוק אחד מן התורה אינו בכלל עמיתך ולכן אין חיוב להתפלל עליהם. ואמנם אם נהרגים על קידוש השם יש להם שכר רב".

  אשר למלחמה הדגיש, "המלחמה האמיתית והגדולה כיום היא לעמוד מול הניסיון להרס המחיצות בין בני תורה לערב רב שבחוץ, ובכלל זה הניסיונות והפיתויים ללימודי חול ו"השתלמויות" שהם מסילה להתדרדרות עד שאול תחתית. ותפקיד כל אב ואם הוא כלשון החזו"א: 'ידינו עסוקות בבנין 'חומות' ולהקים 'חיץ' בינם לביננו". "חובתינו בשעה זו", סיים, "היא ללמוד מדרכיו של אהרן הכהן להיות אוהב שלום ורודף שלום בתוך ציבור בני התורה, וכך ליצור חומות התבדלות מהעולם שבחוץ".

  יש להוסיף: חבל שהציונים הארורים מבקשים מהחרדים לעזור לחילים, להביא לחיילים מכתבי תמיכה של ילדים חרדים, אוכל יין לקידוש, וכו' ולכתוב כתבות יפות על הצבא בעיתוני החרדים, כדי לנסות לקרב החרדים לצהל, ואח"כ להשמיד הדעת שלהם, כדי שהחרדים אח"כ ח"ו יתחברו לצבא הטמאה, ויכפרו בתורה הקדושה .

  הציונים – מדינת ישראל, מפיצים התמונות של החרדים ביחד עם החיילים להראות כאילו שמותר לחרדי לילך לצבא הזימה והשמד' ולהיות קשור לצבא, ולעזור לחיילים ששונאים הדעת. אבל כולנו יודעים שאסור לשם יהודי ללכת לצבא, זה בגדר יהרג ואל יעבור. כל הצדיקים, וגדולי הדור האמיתים, אסרו לכל יהודי ללכת לצבא גם לנחל החרידי "אסור". כל חרידי שמביא ממתקים וכו' לחיילים עתיד ליתן את הדין!!! לא משנה אם הוא אדם פשוט או רב או אדמו"ר וכו' חבל שאנשים טורחים ועוזבים את עבודתם על דבר לא חשוב. (לא זכור כזאת שנאת חינם מאז חורבן הבית כמו השנאת חינם של החלונים נגד החרדים)

  אלו שמשרתים בצבא הם בהחלט רק ערב-רב (או גוים גמורים) ולא מזרע עם ישראל, בוודאי אין להם נשמות מעם ישראל, אין לאלו שום שייכות לעם ישראל, הם לא מאמינים בשם ית' הם כופרים גמורים, לא מקיימים תרי"ג מצות. מובן שרגליהם לא עמדו בהר סיני בשעה שהקב"ה נתן לנו את התורה. הם רק מקיימים ואומרים קוחי ואוצם ידי… רק כפירה שלמה בתורה ובהקב"ה ח"ו.

  המלחמה המתרחשת איננה קשורה כלל ליהודים וערבים, אלא לציונים שהשתלטו בכח הזרוע עליהם. אשרי החרדים שאינם משרתים בצבא כזה, החיילים הצעירים האלו רוקדים בטיפשותם בדרכם אל המוות ואל הזנות בצבא, זו מדינה חפצת מוות? נראה לי כצבא של מתאבדים. אשרי מי שלא משרת בצ’בא ההשמד והזימה. הדרך היחידה לגמור את הסיפור של הפיגועים אחת ולתמיד, זה רק להתפלל להקב"ה, שיציל כל עם ישראל ויחזרו כולם בתשובה שלמה בקרוב ממש, אין כוחנו אלא בפה, רק סייעתא דשמיא.

  Reply

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


*